Frosch Sprej za predpranje Baby, 300 ml

Za otroški tekstil

€ 4,09

(€ 13,63 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • prijazno do kože
  • zelo biorazgradljivo
  • zanesljivo odstranjuje madeže

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Higiensko čistilo Baby, 500 ml

Frosch Sprej za predpranje Baby, 300 ml € 4,09 (€ 13,63 / l)
Frosch Higiensko čistilo Baby, 500 ml € 4,29 (€ 8,58 / l)
Skupna cena: € 8,38
Opis

Frosch Baby sprej za predpranje zanesljivo odstrani trdovratne in zasušene madeže z otroških oblačil. Ta močan odstranjevalec madežev s citratom (sadno kislinsko soljo) je namenjen predhodni obdelavi madežev – za čisto perilo.

Značilnosti:

  • naravno pridobljene aktivne sestavine za nego in čiščenje
  • visoka biorazgradljivost
  • humana in okolju prijazna izbira surovin

Uporaba:
Pred pranjem izdelek preprosto popršite po madežu in pustite, da se namaka (približno 10 minut). Nato operite kot običajno v pralnem stroju in dodajte detergent.

Št. izd.: FR-1211522
Vsebina: 300 ml
EAN: 4001499915222
Znamka: Frosch
Vrsta perila: otroško perilo
Lastnosti: vegansko
Konsistenca: tekoče
Lastnost izdelka: vegansko
Sestavine (INCI)

Aqua, Laureth-7, Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Citrate, Lauryl/Myristyl Glucoside, Parfum, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sorbit, Mek, Subtilisin, Citric Acid, Amylase, Lipase, Cellulase, Mannanase, Calcium Chloride

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Werner & Mertz GmbH & Co. KG, Neualmerstraße 13, 5400, Hallein, Nemčija, www.frosch.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Frosch Sprej za predpranje Baby

35 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
35 (79%)
4 Zvezdice
4 (9%)
3 Zvezdice
3 (6%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
2 (4%)

44 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
35 recenzij kupcev v drugih jezikih