planet pure Čistilo za kopalnico - svežina limete, 500 ml

Naravno in učinkovito

€ 3,29

(€ 6,58 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • proti vodnemu kamnu in ostankom mila
  • z eteričnimi olji
  • čudovito svež vonj

Pogosto naročeno skupaj z planet pure Čistilo za WC školjko - urinski in vodni kamen, 750 ml

planet pure Čistilo za kopalnico - svežina limete, 500 ml € 3,29 (€ 6,58 / l)
planet pure Čistilo za WC školjko - urinski in vodni kamen, 750 ml € 3,33 (€ 4,44 / l)
Skupna cena: € 6,62
Opis

Čistilo za kopalnico - svežina limete odstranjuje ostanke mila, obloge vodnega kamna in drugo umazanijo s kopalnih kadi, kabin za prhanje, umivalnikov, ploščic ter armatur. Formula je sestavljena iz 100 % naravnih sestavin, je prijazna do površin in vsebuje izključno eterična olja, ki prostor napolnijo s svežim vonjem limete.

Uporaba:

  • Pršilno šobo nastavite v položaj Pršenje.
  • Čistilo za kopalnico razpršite po umazanih mestih in pustite delovati.
  • Nato površino obrišite z vlažno krpo ali jo sperite.

Opozorilo:
Ni primerno za površine, občutljive na kisline, kot sta marmor in emajl.

Št. izd.: PP-RB500
Vsebina: 500 ml
EAN: 9120001461493
Znamka: planet pure
Vrsta izdelkov: čistilo za kopalnico
Dišavne note: citrusno
Lastnosti: vegansko, brez palmovega olja, biorazgradljivo, brez sintetičnih dišav
Certifikati: V-Label vegan
Področje uporabe: kopalnica
Lastnost izdelka: biološko razgradljivo, brez barvil, brez GSO, brez sulfatov, brez sintetičnih dišav, brez mikroplastike, naravno, brez palmovega olja, vegansko
Čistilni učinek: proti vodnemu kamnu, proti umazaniji, proti madežem vode, proti usedlinam mila
Sestavine

1 - 5 % neionske površinsko aktivne snovi[1], dišave[1]

  1. naravno
Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki

Previdnostni stavki:

  • EUH 210 - Varnosti list na voljo na zahtevo.
Več o izdelkih planet pure
Pravne informacije
Proizvajalec: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Avstrija, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek planet pure Čistilo za kopalnico - svežina limete

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

2,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (33%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
2 (66%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder