ATTITUDE Mehčalec z lupino limone, 2 l

Sveža dišava iz naravnih dišav

€ 11,61 € 13,67 -15%

(€ 5,81 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 2 l

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • brez barvil
  • hipoalergeno
  • 15 ºC - 95 ºC

Pogosto naročeno skupaj z ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške, 1,05 l

ATTITUDE Mehčalec z lupino limone, 2 l € 11,61 (€ 5,81 / l)
ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške, 1,05 l € 11,71 (€ 11,15 / l)
Skupna cena: € 23,32
Opis

Mehčalec ATTITUDE poskrbi za sveže, puhasto perilo.

Značilnosti:

  • Temperature pranja 15°C - 95°C
  • Ni testirano na živalih
  • Dišava, pridobljena iz naravnih sestavin
  • Rastlinskega izvora in biološko razgradljivo

Aplikacija | Doziranje: v dozirni predal za mehčalec

  • običajna količina pranja: 25 ml
  • velika količina perila: 45 ml
Št. izd.: AT-49142
Vsebina: 2 l
EAN: 626232491425
Znamka: ATTITUDE
Vrsta perila: vse vrste pranja
Vrsta izdelkov: mehčalci
Lastnosti: vegansko
Konsistenca: tekoče
Certifikati: Certified Eco Logo
Lastnost izdelka: vegansko
Sestava

< 5 % kationski tenzidi (dipalmitoil etil, hidroksietilmonij, metosulfati (myristil glukozid, kaprilil/kapril glukozid)), < 5 % neionske površinsko aktivne snovi

Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Ethanol, Calcium Chloride, Camelia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hydroxyde, Terpineol Acetate, Terpineol, Tetrahydrolinalool, Triethylcitrate, Parfum

Trajnost pri ATTITUDE
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Francija, info@attitudeliving.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ATTITUDE Mehčalec z lupino limone

5 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
6 (66%)
4 Zvezdice
1 (11%)
3 Zvezdice
1 (11%)
2 Zvezdici
1 (11%)
1 Zvezdica
0 (0%)

9 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 5 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder