ATTITUDE - ekološka čistila

Detergenti, čistila in sredstva za pomivanje posode za celotno gospodinjstvo

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Vrsta perila Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

ATTITUDE: 1 - 30 od 46 izdelkov

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les, 1,04 l

  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
  • veganski izdelek
€ 5,49 (€ 5,28 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kopalnico

ATTITUDE Čistilo za kopalnico, 800 ml

  • vsestransko
  • brez klora
  • biorazgradljivo
€ 5,49 (€ 6,86 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode, 70 kos.

  • brez umetnih dišav
  • brez fosfatov
  • biološko razgradljivo
€ 22,49 (€ 0,32 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške

ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške, 1,05 l

  • z naravnimi sestavinami
  • prijeten vonj
  • CO2 nevtralno
€ 13,79 (€ 13,13 / l)

Dostava do 2. oktober

Tekoče sredstvo za pomivanje z limonino lupino

ATTITUDE Tekoče sredstvo za pomivanje z limonino lupino, 700 ml

  • vegan
  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
€ 4,99 (€ 7,13 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Tekoči detergent z divjimi vrtnicami

ATTITUDE Tekoči detergent z divjimi vrtnicami, 2 l

  • hipoalergeno
  • brez encimov
  • na rastlinski osnovi
€ 22,49 (€ 11,25 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Osvežilec zraka s sivko in evkaliptusom

ATTITUDE Osvežilec zraka s sivko in evkaliptusom, 227 g

  • za 3-6 tednov
  • na rastlinski osnovi
  • za sobe, avtomobile in hladilnike
€ 7,69 (€ 33,88 / kg)

Dostava do 2. oktober

Univerzalno čistilo za površine - citrus zest

ATTITUDE Univerzalno čistilo za površine -​ citrus zest, 2 l

  • hipoalergeno
  • biološko razgradljivo
  • z eteričnimi olji
€ 11,89 (€ 5,95 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine, 800 ml

  • hipoalergeno
  • proizvedeno na okolju prijazen način
  • brez testiranja na živalih in 100% vegansko
€ 5,49 (€ 6,86 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine, 800 ml

  • CO2 nevtralno
  • biološko razgradljivo
  • enostavna uporaba
€ 5,49 (€ 6,86 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za ogledala in steklene površine

ATTITUDE Čistilo za ogledala in steklene površine, 800 ml

  • biološko razgradljivo
  • na rastlinski osnovi
  • brez amonijaka
€ 5,49 (€ 6,86 / l)

Dostava do 2. oktober

Čistilo za otroške igrače in površine - brez parfuma

ATTITUDE Čistilo za otroške igrače in površine -​ brez parfuma, 800 ml

  • brez dišav
  • brez škodljivih kemikalij
  • hipoalergeno
€ 8,39 (€ 10,49 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Detergent za pomivanje posode - brez dišav

ATTITUDE Baby Detergent za pomivanje posode -​ brez dišav, 700 ml

  • hipoalergeno
  • za stekleničke in dude
  • brez dišav
€ 5,09 (€ 7,27 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za sadje in zelenjavo

ATTITUDE Čistilo za sadje in zelenjavo, 800 ml

  • brez konzervansov
  • iz rastlinskih in mineralnih sestavin
  • brez vonja in hipoalergeno
€ 6,89 (€ 8,61 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Baby tekoči detergent  - brez parfuma

ATTITUDE Baby tekoči detergent -​ brez parfuma, 2 l

  • na rastlinski osnovi
  • hipoalergeno
  • brez parfuma
€ 22,49 (€ 11,25 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Odstranjevalec madežev

ATTITUDE Odstranjevalec madežev, 800 ml

  • hipoalergen
  • brez klora
  • biološko razgradljivo
€ 7,19 (€ 8,99 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Odpravljavec vonjav Furry Friends

ATTITUDE Odpravljavec vonjav Furry Friends, 227 g

  • nežna aroma sivke
  • idealno za prostore do 37m2
  • deluje do 6 tednov
€ 7,69 (€ 33,88 / kg)

Dostava do 2. oktober

Tekoče sredstvo za pomivanje posode - divje vrtnice

ATTITUDE Tekoče sredstvo za pomivanje posode -​ divje vrtnice, 700 ml

  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
  • vegansko
€ 4,99 (€ 7,13 / l)

Dostava do 2. oktober

little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos, 295 ml

  • hipoalergeno
  • zaščitne lastnosti
  • sadna in eksotična dišava
€ 7,09 (€ 24,03 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby odstranjevalec madežev - brez parfuma

ATTITUDE Baby odstranjevalec madežev -​ brez parfuma, 800 ml

  • hipoalergeno
  • brez dišav
  • za barvno in belo perilo
€ 7,89 (€ 9,86 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Super Leaves milo za roke pomaranča

ATTITUDE Super Leaves milo za roke pomaranča, 473 ml

  • za vse tipe kože
  • krepilni in osvežujoč učinek
  • dermatološko testirano
€ 8,49 (€ 17,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Tekoč detergent za dojenčke Sweet Lullaby

ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke Sweet Lullaby, 1,04 l

  • z naravnimi sestavinami
  • prijetna dišava
  • biorazgradljivo
€ 13,79 (€ 13,26 / l)

Dostava do 2. oktober

Sensitiv - tekoč detergent za perilo Baby

ATTITUDE Sensitiv -​ tekoč detergent za perilo Baby, 1 l

  • za belo in barvno perilo
  • za vse temperature pranja
  • idealno za občutljivo otroško kožo
€ 16,99 (€ 16,99 / l)

Dostava do 2. oktober

little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška, 295 ml

  • čudovita pena
  • ima zaščitni učinek
  • hipoalergeno
€ 7,09 (€ 24,03 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Tekoči detergent z limonino lupino

ATTITUDE Tekoči detergent z limonino lupino, 1,05 l

  • hipoalergeno
  • brez encimov
  • na rastlinski osnovi
€ 13,79 (€ 13,13 / l)

Dostava do 2. oktober

Tekoči detergent za pomivanje posode jabolko in bazilika

ATTITUDE Tekoči detergent za pomivanje posode jabolko in bazilika, 700 ml

  • vegan
  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
€ 4,99 (€ 7,13 / l)

Dostava do 2. oktober

Mehčalec za otroško perilo - Sweet Lullaby

ATTITUDE Mehčalec za otroško perilo -​ Sweet Lullaby, 1 l

  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
  • učinkovito pri temp. od 15 °C
€ 8,69 (€ 8,69 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Tekoči detergent za perilo - sivka

ATTITUDE Tekoči detergent za perilo -​ sivka, 2 l

  • za barvno perilo
  • temperatura pranja: 15 - 90 °C
  • za 40 pranj
€ 16,99 (€ 8,50 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Tekoči detergent in mehčalec - Mountain

ATTITUDE Tekoči detergent in mehčalec -​ Mountain, 1,05 l

  • brez optičnih belil
  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
€ 13,79 (€ 13,13 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kopalnico, brez dišav

ATTITUDE Čistilo za kopalnico, brez dišav, 700 ml

  • za vse sanitarne prostore
  • odstranjuje umazanijo in vodni kamen
  • biološko razgradljivo
€ 5,49 (€ 7,84 / l)

Dostava do 2. oktober

Kanadska blagovna znamka ATTITUDE si je zadala nalogo spodbujanja odgovornega vedenja potrošnikov z razvojem ekoloških, kakovostnih in posebej okolju prijaznih čistil za vso družino. Tukaj boste našli veliko izbiro detergentov, pomivalnih sredstev in čistil za vaš dom.