ATTITUDE - naravna čistila primerna za otroke in dojenčke

Nežno in kvalitetno

Ker je koža dojenčkov in otrok še posebej občutljiva, so potrebni posebni izdelki z občutljivo formulacijo. Oglejte si predloge ATTITUDE!

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta perila Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Dojenčki in otroci: 16 izdelkov

Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške

ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške, 1,05 l

  • z naravnimi sestavinami
  • prijeten vonj
  • CO2 nevtralno
€ 13,79 (€ 13,13 / l)

Dostava do 6. oktober

Čistilo za otroške igrače in površine - brez parfuma

ATTITUDE Čistilo za otroške igrače in površine -​ brez parfuma, 800 ml

  • brez dišav
  • brez škodljivih kemikalij
  • hipoalergeno
€ 8,39 (€ 10,49 / l)

Dostava do 6. oktober

Baby Detergent za pomivanje posode - brez dišav

ATTITUDE Baby Detergent za pomivanje posode -​ brez dišav, 700 ml

  • hipoalergeno
  • za stekleničke in dude
  • brez dišav
€ 5,09 (€ 7,27 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Baby mehčalec z nektarjem hruške

ATTITUDE Baby mehčalec z nektarjem hruške, 1 l

  • pomirjujoča dišava
  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
€ 8,69 (€ 8,69 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Baby tekoči detergent  - brez parfuma

ATTITUDE Baby tekoči detergent -​ brez parfuma, 2 l

  • na rastlinski osnovi
  • hipoalergeno
  • brez parfuma
€ 22,49 (€ 11,25 / l)

Dostava do 6. oktober

little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos, 295 ml

  • hipoalergeno
  • zaščitne lastnosti
  • sadna in eksotična dišava
€ 7,09 (€ 24,03 / l)

Dostava do 6. oktober

Baby odstranjevalec madežev - brez parfuma

ATTITUDE Baby odstranjevalec madežev -​ brez parfuma, 800 ml

  • hipoalergeno
  • brez dišav
  • za barvno in belo perilo
€ 7,89 (€ 9,86 / l)

Dostava do 6. oktober

Tekoč detergent za dojenčke Sweet Lullaby

ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke Sweet Lullaby, 1,04 l

  • z naravnimi sestavinami
  • prijetna dišava
  • biorazgradljivo
€ 13,79 (€ 13,26 / l)

Dostava do 6. oktober

Sensitiv - tekoč detergent za perilo Baby

ATTITUDE Sensitiv -​ tekoč detergent za perilo Baby, 1 l

  • za belo in barvno perilo
  • za vse temperature pranja
  • idealno za občutljivo otroško kožo
€ 16,99 (€ 16,99 / l)

Dostava do 6. oktober

little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška, 295 ml

  • čudovita pena
  • ima zaščitni učinek
  • hipoalergeno
€ 7,09 (€ 24,03 / l)

Dostava do 6. oktober

Mehčalec za otroško perilo - Sweet Lullaby

ATTITUDE Mehčalec za otroško perilo -​ Sweet Lullaby, 1 l

  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
  • učinkovito pri temp. od 15 °C
€ 8,69 (€ 8,69 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Sensitiv - otroški robčki

ATTITUDE Sensitiv -​ otroški robčki, 72 kos.

  • 100% biorazgradljivi
  • brez parabenov
  • brez dišav
€ 9,89 (€ 0,14 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Sensitiv - detergent za pomivanje posode Baby

ATTITUDE Sensitiv -​ detergent za pomivanje posode Baby, 700 ml

  • brez dišav
  • s formulo, ki topi maščobo
  • idealno za dude, stekleničke itd.
€ 6,89 (€ 9,84 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Sensitiv - mehčalec Baby

ATTITUDE Sensitiv -​ mehčalec Baby, 1 l

  • brez parfumov
  • hipoalergeno
  • za mehka otroška oblačila
€ 10,19 (€ 10,19 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Tekočina za pomivanje otroške posode

ATTITUDE Tekočina za pomivanje otroške posode, Peach nectar (700 ml)

  • za stekleničke in dude
  • odstranjuje nečistoče in maščobo
  • hipoalergeno in biorazgradljivo
€ 5,09 (€ 7,27 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Baby mehčalec - brez vonja

ATTITUDE Baby mehčalec -​ brez vonja, 1 l

  • hipoalergeno
  • brez barvil in parfumov
  • na rastlinski osnovi
€ 8,69 (€ 8,69 / l)

Trenutno ni na zalogi