Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus, 60 ml

Večnamensko čiščenje s toplimi, osvobajajočimi notami

€ 4,43 € 4,93 -10%

(€ 73,83 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 60 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z bio eteričnim oljem
  • biološko razgradljivo in vegansko

Pogosto naročeno skupaj z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus, 60 ml € 4,43 (€ 73,83 / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 6,66 (€ 111,00 / l)
Skupna cena: € 11,09
Opis

18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus spremeni domačo kopalnico v prijetno oazo dobrega počutja. Eterično olje bio evkaliptusa poskrbi za osvežujoče dišavno doživetje, ki spominja na savno, poživi čute in pričara prijeten trenutek sprostitve. Bogata osnova iz bio rastlinskih olj omogoča nežno in negovalno čiščenje obraza, telesa, las in še več.

Uporaba: 2–3 kapljice tekočega mila nanesite na roke, nežno spenite, uživajte v žametni peni in nato temeljito sperite.

Št. izd.: XDK-DRBE-DOLEU02
Vsebina: 60 ml
EAN: 018787773024
Znamka: Dr. Bronner's
Vrsta izdelkov: tekoča mila, osebna nega & higiena
Dišavne note: aromatično, evkaliptus
Lastnosti: vegansko, biorazgradljivo
Konsistenca: tekoče
Certifikati: BDIH, EWG, fair for life, NaTrue, Vegan Society
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo.
Lastnost izdelka: biološko razgradljivo, brez GSO, ponovno polnjenje, vegansko, Refill - paket za ponovno polnjenje
Sestavine (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Eucalyptus Globulus Leaf Oil[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3]

  1. s certifikatom Fair Trade
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz naravnih eteričnih olj
Informacije in navodila za uporabo
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

2 Izkušnji v jeziku slovenščina za izdelek Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene
2 recenziji kupcev. Jezik: slovenščina

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder