ecolunes Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav, 2 l

Primerno za strojno in ročno pranje

€ 11,49

(€ 5,75 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 2 l

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za otroško, belo in pisano perilo
  • veganska formula
  • za 15 °C–60 °C

Pogosto naročeno skupaj z Ecover Mehčalec - cvetovi jablane in mandlji, 5 l

ecolunes Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav, 2 l € 11,49 (€ 5,75 / l)
Ecover Mehčalec - cvetovi jablane in mandlji, 5 l € 18,89 (€ 3,78 / l)
Skupna cena: € 30,38
Opis

Pralno sredstvo je bilo posebej razvito za otroška oblačila ter belo in pisano perilo, temelji pa na rastlinskih čistilnih komponentah. Učinkovito odstranjuje umazanijo in madeže ter je primerno tako za strojno kot ročno pranje. Nežna formula je prijazna do kože ter ne vsebuje dišav, barvil in parabenov.

Uporaba:
Upoštevajte dozirno tabelo (na osnovi 4–5 kg perila)

Trdota vode Rahlo umazano Običajno umazano Močno umazano
Mehka 30 ml 40 ml 50 ml
Srednje trda 40 ml 50 ml 70 ml
Trda 60 ml 70 ml 90 ml
Ročno pranje 30 ml 40 ml 50 ml
Št. izd.: ELU-E0018
Vsebina: 2 l
EAN: 8681980090018
Znamka: ecolunes
Vrsta perila: otroško perilo, barvno perilo, belo perilo
Vrsta izdelkov: tekoči detergenti
Dišavne note: brez vonja
Lastnosti: vegansko, biorazgradljivo, brez dišav
Konsistenca: tekoče
Certifikati: ICEA, Vegan Society
Področje uporabe: pranje perila
Lastnost izdelka: biološko razgradljivo, brez dišav, brez barvil, brez formaldehida, brez parabenov, vegansko, brez etilnega alkohola
Temperatura pranja: 15°C, 20°C, 30°C, 40°C, 50°C, 60°C
Sestava

5 % - < 15 % anionske površinsko aktivne snovi, milo, < 5 % neionske površinsko aktivne snovi, amfoterne površinsko aktivne snovi, fenoksietanol

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: NEVARNO

Stavki o nevarnosti:

  • P101 - Če je potreben zdravniški nasvet, mora biti na voljo posoda ali etiketa proizvoda.
  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P264 - Po uporabi temeljito umijte roke.
  • P280 - Nositi zaščitne rokavice/zaščitno obleko/zaščito za oči/zaščito za obraz.
  • P305+P351+P338 - PRI STIKU Z OČMI: Previdno izpirati z vodo nekaj minut. Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem.
  • P337+P313 - Če draženje oči ne preneha: poiščite zdravniško pomoč/oskrbo.

Previdnostni stavki:

  • H315 - Povzroča draženje kože.
  • H319 - Povzroča hudo draženje oči.
Pravne informacije
Proizvajalec: Ecolunes Kft. , Lágymányosi u. 12, 1111, Budapest, Madžarska, ecolunes.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ecolunes Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav