ecolunes - veganska čistila za otroške predmete in gospodinjstvo

Od čistila za igrače do otroškega mila za pranje in čistil za gospodinjstvo

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta perila Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

ecolunes: 14 izdelkov

ecolunes WC čistilni gel

ecolunes WC čistilni gel, Brez dišav (500 ml)

  • za trdovratno umazanijo
  • brez barvil in parabenov
  • povsem rastlinska formula
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Dostava do 2. oktober

Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav

ecolunes Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav, 2 l

  • za otroško, belo in pisano perilo
  • veganska formula
  • za 15 °C–60 °C
€ 11,49 (€ 5,75 / l)

Dostava do 2. oktober

ecolunes Baby - Mehčalec za otroško perilo

ecolunes Baby -​ Mehčalec za otroško perilo, Lavender (1 l)

  • za otroško perilo
  • brez parabenov
  • za 15 °C–60 °C
€ 5,99 (€ 5,99 / l)

Dostava do 2. oktober

ecolunes Detergent za pranje perila, brez dišav

ecolunes Detergent za pranje perila, brez dišav, 1 l

  • za belo in pisano perilo
  • veganska formula
  • za 15 °C–90 °C
€ 7,49 (€ 7,49 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby - Detergent za pranje otroškega perila

ecolunes Baby -​ Detergent za pranje otroškega perila, Lavender (1 l)

  • za otroško, belo in pisano perilo
  • brez barvil in parabenov
  • za 15 °C–60 °C
€ 8,49 (€ 8,49 / l)

Dostava do 2. oktober

ecolunes Mehčalec, brez dišav

ecolunes Mehčalec, brez dišav, 1 l

  • za belo in pisano perilo
  • brez barvil
  • za 15 °C–60 °C
€ 5,99 (€ 5,99 / l)

Dostava do 2. oktober

ecolunes Univerzalno čistilo, brez dišav

ecolunes Univerzalno čistilo, brez dišav, 500 ml

  • vegansko in brez barvil
  • za vsakodnevno čiščenje
  • za številne površine
€ 5,79 (€ 11,58 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby - Sredstvo za pranje sadja in zelenjave, brez dišav

ecolunes Baby -​ Sredstvo za pranje sadja in zelenjave, brez dišav, 500 ml

  • veganska formula
  • naravne sestavine
  • nevtralno po okusu in vonju
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby - Odstranjevalec madežev za otroško perilo, brez dišav

ecolunes Baby -​ Odstranjevalec madežev za otroško perilo, brez dišav, 300 ml

  • za otroško perilo
  • zmogljiva formula
  • brez barvil in parabenov
€ 4,89 (€ 16,30 / l)

Dostava do 2. oktober

ecolunes Čistilna pena za kopalnico

ecolunes Čistilna pena za kopalnico, Brez dišav (500 ml)

  • za celotno kopalnico
  • odstranjuje umazanijo in vodni kamen
  • brez parabenov
€ 6,29 (€ 12,58 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby - Sredstvo za pomivanje otroških stekleničk in posode

ecolunes Baby -​ Sredstvo za pomivanje otroških stekleničk in posode, 500 ml

  • nežno do kože
  • brez dišav
  • veganska formula
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Dostava do 2. oktober

ecolunes Odstranjevalec madežev, brez dišav

ecolunes Odstranjevalec madežev, brez dišav, 500 ml

  • za vse vrste perila
  • brez parabenov
  • za 15 °C–90 °C
€ 5,79 (€ 11,58 / l)

Dostava do 2. oktober

ecolunes Sredstvo za pomivanje posode, brez dišav

ecolunes Sredstvo za pomivanje posode, brez dišav, 500 ml

  • nežno do rok
  • praktičen dozirnik s pumpico
  • brez barvil in parabenov
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby - Čistilo za otroške igrače in površine, brez dišav

ecolunes Baby -​ Čistilo za otroške igrače in površine, brez dišav, 300 ml

  • za vse površine
  • brez etilnega alkohola
  • preprosta uporaba
€ 4,89 (€ 16,30 / l)

Dostava do 2. oktober

ecolunes ponuja veganska čistila za otroške predmete in gospodinjstvo. Ponudba vključuje čistila za otroške igrače, detergente za perilo za dojenčke in čistila za gospodinjstvo na rastlinski osnovi, biorazgradljivih sestavin.