ecolunes - nežni detergenti za izdelke za dojenčke in otroke

Rastlinske formule za higiensko čiščenje otroških oblačil in tkanin

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta perila Znamka Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Baby: 7 izdelkov

Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav

ecolunes Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav, 2 l

  • za otroško, belo in pisano perilo
  • veganska formula
  • za 15 °C–60 °C
€ 11,49 (€ 5,75 / l)

Dostava do 5. oktober

ecolunes Baby - Mehčalec za otroško perilo

ecolunes Baby -​ Mehčalec za otroško perilo, Lavender (1 l)

  • za otroško perilo
  • brez parabenov
  • za 15 °C–60 °C
€ 5,99 (€ 5,99 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby - Detergent za pranje otroškega perila

ecolunes Baby -​ Detergent za pranje otroškega perila, Lavender (1 l)

  • za otroško, belo in pisano perilo
  • brez barvil in parabenov
  • za 15 °C–60 °C
€ 8,49 (€ 8,49 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby - Sredstvo za pranje sadja in zelenjave, brez dišav

ecolunes Baby -​ Sredstvo za pranje sadja in zelenjave, brez dišav, 500 ml

  • veganska formula
  • naravne sestavine
  • nevtralno po okusu in vonju
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby - Odstranjevalec madežev za otroško perilo, brez dišav

ecolunes Baby -​ Odstranjevalec madežev za otroško perilo, brez dišav, 300 ml

  • za otroško perilo
  • zmogljiva formula
  • brez barvil in parabenov
€ 4,89 (€ 16,30 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby - Sredstvo za pomivanje otroških stekleničk in posode

ecolunes Baby -​ Sredstvo za pomivanje otroških stekleničk in posode, 500 ml

  • nežno do kože
  • brez dišav
  • veganska formula
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby - Čistilo za otroške igrače in površine, brez dišav

ecolunes Baby -​ Čistilo za otroške igrače in površine, brez dišav, 300 ml

  • za vse površine
  • brez etilnega alkohola
  • preprosta uporaba
€ 4,89 (€ 16,30 / l)

Dostava do 5. oktober