ecolunes - trajnostna čistila za gospodinjstvo

Veganska čistila na rastlinski osnovi za kuhinjo, kopalnico in dom

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta perila Znamka Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Gospodinjstvo: 7 izdelkov

ecolunes WC čistilni gel

ecolunes WC čistilni gel, Brez dišav (500 ml)

  • za trdovratno umazanijo
  • brez barvil in parabenov
  • povsem rastlinska formula
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Dostava do 5. oktober

ecolunes Detergent za pranje perila, brez dišav

ecolunes Detergent za pranje perila, brez dišav, 1 l

  • za belo in pisano perilo
  • veganska formula
  • za 15 °C–90 °C
€ 7,49 (€ 7,49 / l)

Dostava do 5. oktober

ecolunes Mehčalec, brez dišav

ecolunes Mehčalec, brez dišav, 1 l

  • za belo in pisano perilo
  • brez barvil
  • za 15 °C–60 °C
€ 5,99 (€ 5,99 / l)

Dostava do 5. oktober

ecolunes Univerzalno čistilo, brez dišav

ecolunes Univerzalno čistilo, brez dišav, 500 ml

  • vegansko in brez barvil
  • za vsakodnevno čiščenje
  • za številne površine
€ 5,79 (€ 11,58 / l)

Dostava do 5. oktober

ecolunes Čistilna pena za kopalnico

ecolunes Čistilna pena za kopalnico, Brez dišav (500 ml)

  • za celotno kopalnico
  • odstranjuje umazanijo in vodni kamen
  • brez parabenov
€ 6,29 (€ 12,58 / l)

Dostava do 5. oktober

ecolunes Odstranjevalec madežev, brez dišav

ecolunes Odstranjevalec madežev, brez dišav, 500 ml

  • za vse vrste perila
  • brez parabenov
  • za 15 °C–90 °C
€ 5,79 (€ 11,58 / l)

Dostava do 5. oktober

ecolunes Sredstvo za pomivanje posode, brez dišav

ecolunes Sredstvo za pomivanje posode, brez dišav, 500 ml

  • nežno do rok
  • praktičen dozirnik s pumpico
  • brez barvil in parabenov
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Dostava do 5. oktober