ATTITUDE - mila za roke

Odkrijte mila znamke ATTITUDE

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamka Lastnosti Certifikati
Filter

Mila za roke znamke ATTITUDE: 3 izdelki

ATTITUDE Super Leaves milo za roke pomaranča

ATTITUDE Super Leaves milo za roke pomaranča, 473 ml

  • za vse tipe kože
  • krepilni in osvežujoč učinek
  • dermatološko testirano
€ 7,57 € 8,42 (€ 16,00 / l)

Dostava do 7. oktober

ATTITUDE Super Leaves milo za roke limona

ATTITUDE Super Leaves milo za roke limona, 473 ml

  • za vse tipe kože
  • očisti in regenerira
  • bogato z antioksidanti
€ 7,57 € 8,42 (€ 16,00 / l)

Dostava do 7. oktober

ATTITUDE Super Leaves milo za roke olive

ATTITUDE Super Leaves milo za roke olive, 2 l

  • za vse tipe kože
  • vlaži
  • posebej blag na koži
€ 25,46 € 28,29 (€ 12,73 / l)

Dostava do 7. oktober