Hipoalergena ekološka čistila in sredstva za čiščenje

Za alergike in ljudi z občutljivo kožo

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamka Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Hipoalergena čistila: 10 izdelkov

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les, 1,04 l

  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
  • veganski izdelek
€ 4,89 € 5,44 (€ 4,70 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Čistilo za kopalnico

ATTITUDE Čistilo za kopalnico, 800 ml

  • vsestransko
  • brez klora
  • biorazgradljivo
€ 4,89 € 5,44 (€ 6,11 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine, 800 ml

  • hipoalergeno
  • proizvedeno na okolju prijazen način
  • brez testiranja na živalih in 100% vegansko
€ 4,89 € 5,44 (€ 6,11 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine, 800 ml

  • CO2 nevtralno
  • biološko razgradljivo
  • enostavna uporaba
€ 4,89 € 5,44 (€ 6,11 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Čistilo za ogledala in steklene površine

ATTITUDE Čistilo za ogledala in steklene površine, 800 ml

  • biološko razgradljivo
  • na rastlinski osnovi
  • brez amonijaka
€ 4,89 € 5,44 (€ 6,11 / l)

Dostava do 6. oktober

Čistilo za otroške igrače in površine - brez parfuma

ATTITUDE Čistilo za otroške igrače in površine -​ brez parfuma, 800 ml

  • brez dišav
  • brez škodljivih kemikalij
  • hipoalergeno
€ 7,48 € 8,32 (€ 9,35 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Čistilo za sadje in zelenjavo

ATTITUDE Čistilo za sadje in zelenjavo, 800 ml

  • brez konzervansov
  • iz rastlinskih in mineralnih sestavin
  • brez vonja in hipoalergeno
€ 6,19 € 6,88 (€ 7,74 / l)

Dostava do 6. oktober

BIOPURO Razmaščevalec

BIOPURO Razmaščevalec, 500 ml

  • hipoalergeno
  • dermatološko testirano
  • za različne površine
€ 5,63 € 6,26 (€ 11,26 / l)

Dostava do 6. oktober

BIOPURO Čistilo za steklo in površine

BIOPURO Čistilo za steklo in površine, 500 ml

  • hipoalergeno
  • z oljem čajevca
  • čisti in razkužuje
€ 4,80 € 5,34 (€ 9,60 / l)

Dostava do 6. oktober

BIOPURO Univerzalno čistilo s pomarančnim oljem

BIOPURO Univerzalno čistilo s pomarančnim oljem, 250 ml

  • testirana na nikelj, krom in kobalt
  • hipoalergeno
  • dermatološko testirano
€ 6,93 € 7,70 (€ 27,72 / l)

Trenutno ni na zalogi