Razpršilne steklenice za polnjenje

Prazna embalaža za ponovno polnjenje, za bolj trajnostno gospodinjstvo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Kapaciteta v litrih Znamka Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Razpršilne steklenice: 11 izdelkov

ALPEKO Razkužilo za površine - Divja meta

ALPEKO Razkužilo za površine -​ Divja meta, 500 ml

  • za vse površine
  • nežna formulacija
  • svež vonj
€ 5,69 (€ 11,38 / l)

Dostava do 16. november

Uni-Sapon Sprejne plastenke

Uni-Sapon Sprejne plastenke, Splošno čisitlo kot sprej (500 ml)

  • izdelano v Nemčiji iz PE plastike
  • za različne UNI-SAPON koncentrate
  • volumen 500 ml
€ 3,19 (€ 6,38 / l)

Dostava do 6. oktober

ALPEKO Čistilo za pečico

ALPEKO Čistilo za pečico, 500 ml

  • odstranjuje maščobo in umazanijo
  • zeliščna formula
  • biorazgradljivo
€ 6,68 € 6,78 (€ 13,36 / l)

Dostava do 16. november

Multikraft Razpršilna plastenka Andan, 0,5 l

Multikraft Razpršilna plastenka Andan, 0,5 l

  • fina meglica v spreju
  • prostornina: 0,5 litra
  • za univerzalno uporabo
€ 3,79

Dostava do 6. oktober

Multikraft Razpršilna plastenka Foxy, 0,5 l

Multikraft Razpršilna plastenka Foxy, 0,5 l

  • pršenje v katerem koli položaju
  • s praktično lestvico
  • za univerzalno uporabo
€ 11,49

Dostava do 6. oktober

biolù Prazna steklenica z razpršilom

biolù Prazna steklenica z razpršilom

  • prostornina polnjenja: 250 ml
  • za čistila za kopalnico, steklo in univerzalna čistila
  • popolno za mešanje
€ 2,19

Dostava do 6. oktober

ALPEKO Čistilo za steklo Sivka

ALPEKO Čistilo za steklo Sivka, 500 ml

  • zelo donosno
  • antistatični učinek
  • nežno do površin
€ 5,69 (€ 11,38 / l)

Dostava do 16. november

ALPEKO Razmaščevalec Evkaliptus

ALPEKO Razmaščevalec Evkaliptus, 500 ml

  • za površine
  • brez nevarnih ostankov
  • nežna dišava
€ 5,69 (€ 11,38 / l)

Dostava do 16. november

ALPEKO Sredstvo za odstranjevanje vodnega kamna

ALPEKO Sredstvo za odstranjevanje vodnega kamna, 500 ml

  • odstranjuje vodni kamen in rjo
  • vsestransko
  • naravna formulacija
€ 6,19 (€ 12,38 / l)

Dostava do 16. november

Geda Razpršilnik s tlačno črpalko 1,5 l

Geda Razpršilnik s tlačno črpalko 1,5 l

  • vsestransko uporabno
  • razprši natančno in enakomerno
  • z varnostnim ventilom
€ 17,79

Dostava do 6. oktober

Multikraft Razpršilna plastenka Supra, 1 l

Multikraft Razpršilna plastenka Supra, 1 l

  • fino pršenje
  • prostornina: 1 liter
  • za univerzalno uporabo
€ 2,79

Dostava do 12. oktober