Klar - ekološka čistila za čiščenje doma

Filtriranje in razvrščanje

Cene Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Čiščenje: 13 izdelkov

Citronska kislina - odstranjevalec vodnega kamna

Klar Citronska kislina -​ odstranjevalec vodnega kamna, 500 ml

  • popolnoma biološko razgradljivo
  • povsem naravno
  • vegansko
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Klar Čistilo za straniščno školjko

Klar Čistilo za straniščno školjko, 750 ml

  • proti vodnemu kamnu in ostankih urina
  • izredno izdatno
  • brez fosfatov
€ 3,59 (€ 4,79 / l)

Dostava do 6. oktober

Klar Mleko za drgnjenje

Klar Mleko za drgnjenje, 500 ml

  • za legirano jeklo
  • za steklene površine
  • za emajl
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Klar Čistilo za steklo in površine

Klar Čistilo za steklo in površine, 500 ml

  • brez dišav
  • dermatološko testirano
  • za okna in steklene površine
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Klar Čistilo za tla

Klar Čistilo za tla, 500 ml

  • čisti in neguje
  • za PVC in kamen
  • za različne lesene talne površine
€ 4,09 (€ 8,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Klar Žolčno milo

Klar Žolčno milo, 250 ml

  • praktična glava ščetke
  • proti maščobi in medežem trave
  • brez dišav
€ 4,09 (€ 16,36 / l)

Dostava do 6. oktober

Klar Čistilo za kopalnico

Klar Čistilo za kopalnico, 500 ml

  • biološko razgradljivo
  • takoj pripravljeno za uporabo
  • dermatološko testirano
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Klar Higienski sprej

Klar Higienski sprej, 250 ml

  • učinkovito proti virusom, glivicam in bakterijam
  • kratek čas delovanja
  • brez dišav
€ 8,49 (€ 33,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Klar Trdo jedrno milo

Klar Trdo jedrno milo, 100 g

  • ekološka vrhunska kakovost
  • brez dišav
  • idealno za alergike
€ 2,19 (€ 21,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Klar Odstranjevalec vodnega kamna

Klar Odstranjevalec vodnega kamna, 280 g

  • odstrani usedline vodnega kamna
  • popolnoma biološko razgradljivo
  • za naprave in površine
€ 4,69 (€ 16,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Klar Mehčalec vode

Klar Mehčalec vode, 2,40 kg

  • odličen učinek pranja
  • primeren za vse temperature
  • dermatološko testiran
€ 18,89 (€ 7,87 / kg)

Dostava do 6. oktober

Klar Trdno sredstvo za odstranjevanje madežev

Klar Trdno sredstvo za odstranjevanje madežev, 100 g

  • za bombaž, lan in mešanice
  • brez umetnih dišav in barvil
  • osnova iz milnih oreščkov
€ 6,89 (€ 68,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Klar Univerzalno čistilo

Klar Univerzalno čistilo, 500 ml

  • očisti brez prask
  • dermatološko testiran
  • vegansko in brez dišav
€ 3,69 (€ 7,38 / l)

Dostava do 15. oktober

Klar čistila so brez fosfatov, polnil, klora in sintetičnih dodatkov. Tenzidi so v celoti biorazgradljivi, in so brez arom in barvil. Vsa čistila so zelo učinkovito koncentrirana in zato zelo izdatna.