planet pure Čistilo za kuhinjo - svežina limone, 500 ml

Za čudovito čisto kuhinjo

€ 3,29

(€ 6,58 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • proti maščobi in umazaniji
  • s čudovitim vonjem limone
  • za vse površine, ki jih je mogoče brisati

Pogosto naročeno skupaj z planet pure Čistilo za steklo - svežina sivke, Svežina sivke (500 ml)

planet pure Čistilo za kuhinjo - svežina limone, 500 ml € 3,29 (€ 6,58 / l)
planet pure Čistilo za steklo - svežina sivke, Svežina sivke (500 ml) € 3,29 (€ 6,58 / l)
Skupna cena: € 6,58
Opis

Čistilo za kuhinjo - svežina limone omogoča temeljito čiščenje kuhinje ter pomaga odstraniti maščobo, ostanke hrane in trdovratno umazanijo. Formula s 100 % sestavin naravnega izvora je primerna za različne površine, kot so štedilniki in kuhalne plošče, delovne površine, kuhinjske nape, žari ter ploščice in fuge. Po čiščenju v kuhinji ostane svež vonj limone.

Uporaba:

  • Pršilno šobo iz položaja Stop nastavite v položaj Pršenje.
  • Zelo umazane površine predhodno očistite.
  • Čistilo zmerno razpršite in površino obrišite z vlažno krpo.
  • Nato jo obrišite s suho krpo, ki ne pušča vlaken.
  • Pri trdovratnih maščobnih oblogah postopek po potrebi ponovite.

Opozorilo: Ni primerno za akrilno steklo ali lakirane površine.

Št. izd.: PP-RK500
Vsebina: 500 ml
EAN: 9120001461509
Znamka: planet pure
Vrsta izdelkov: čistila za kuhinjo in površine
Dišavne note: citrusno
Lastnosti: vegansko, brez palmovega olja, biorazgradljivo, brez sintetičnih dišav
Certifikati: V-Label vegan
Področje uporabe: kuhinja
Lastnost izdelka: biološko razgradljivo, brez barvil, brez sintetičnih dišav, brez mikroplastike, naravno, brez palmovega olja, vegansko
Čistilni učinek: proti maščobi, proti umazaniji
Sestavine

1 - 5 % neionske površinsko aktivne snovi[1], 1 - 5 % anionske površinsko aktivne snovi[1], limonino olje[3], Limonene[2]

  1. naravno
  2. sestavina naravnih olj
  3. ekološka pridelava / nabiranje v naravi
Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki

Previdnostni stavki:

  • EUH208 - Lahko povzroči alergijski odziv.
  • EUH 210 - Varnosti list na voljo na zahtevo.
Več o izdelkih planet pure
Pravne informacije
Proizvajalec: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Avstrija, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek planet pure Čistilo za kuhinjo - svežina limone

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (66%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (33%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder