Pranje z modularnim sistemom sonett

Čisto perilo in čisto okolje z ločenimi komponentami

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Vrsta perila Znamka Lastnosti Material Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Pranje z modularnim sistemom sonett: 13 izdelkov

Sonett Tekoči detergent - sivka

Sonett Tekoči detergent -​ sivka, 5 l

  • za barvno in belo perilo
  • nežen vonj eteričnega bio olja sivke
  • 30 ºC - 95 ºC
€ 19,89 € 22,11 (€ 3,98 / l)

Dostava do 7. oktober

Sonett Dozirna pralna kroglica

Sonett Dozirna pralna kroglica

  • nič več ostankov detergenta v predalu za detergent
  • prostornina: 150 ml
  • za pranje do 95°C
€ 1,65 € 1,84

Dostava do 7. oktober

Sonett Tekoči detergent Sensitiv

Sonett Tekoči detergent Sensitiv, 2 l

  • za barvno in belo perilo
  • brez encimov in genskega inženiringa
  • 30 ºC - 95 ºC
€ 8,97 € 9,97 (€ 4,49 / l)

Dostava do 7. oktober

Tekoči detergent za barvna oblačila - meta in limona

Sonett Tekoči detergent za barvna oblačila -​ meta in limona, 1,50 l

  • z bio milom iz rastlinskega olja
  • tudi za športna oblačila
  • 20 ºC - 60 ºC
€ 7,11 € 7,91 (€ 4,74 / l)

Dostava do 7. oktober

Sonett Belilni kompleks

Sonett Belilni kompleks, 900 g

  • odstranjuje zahtevne madeže
  • preprečuje sivenje
  • tudi proti trdovratnim madežem na posodi
€ 4,70 € 5,23 (€ 5,22 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonett Pralni prašek, koncentrat

Sonett Pralni prašek, koncentrat, 2,40 kg

  • za barvno in belo perilo
  • z bio milom iz rastlinskega olja
  • 40 ºC - 95 ºC
€ 12,21 € 13,57 (€ 5,09 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonett Mehčalec vode

Sonett Mehčalec vode, 1 kg

  • optimizira pralno moč detergenta
  • brez fosfatov in polnil
  • brez naftnih derivatov
€ 5,17 € 5,75 (€ 5,17 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonett Tekoče galsko milo

Sonett Tekoče galsko milo, 120 ml

  • z bio raslinskim milom in petitgrain oljem
  • učinkovito proti madežem
  • za pisano in belo perilo
€ 2,11 € 2,35 (€ 17,58 / l)

Dostava do 7. oktober

Sonett Galsko milo v kosu

Sonett Galsko milo v kosu, 100 g

  • zelo gospodarno in učinkovito
  • z rastlinskimi sestavinami iz ekološke pridelave
  • odlična moč raztapljanja maščobe
€ 1,74 € 1,94 (€ 17,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Detergent za volno in svilo z olivnim oljem

Sonett Detergent za volno in svilo z olivnim oljem, 1 l

  • za občutljivo perilo, volno in svilo
  • nežen vonj sivke
  • 20 ºC - 40 ºC
€ 6,56 € 7,29 (€ 6,56 / l)

Dostava do 7. oktober

Olivni detergent za volno in svilo Sensitiv

Sonett Olivni detergent za volno in svilo Sensitiv, 1 l

  • za občutljivo perilo, volno in svilo do 40 °C
  • brez dišav, barvil in konzervansov
  • 100 % biološko razgradljivo
€ 6,56 € 7,29 (€ 6,56 / l)

Dostava do 7. oktober

Sonett Pralni prašek Color Sensitive

Sonett Pralni prašek Color Sensitive, 1,20 kg

  • za barvno in občutljivo perilo
  • z bio izvlečkom lubja Panama
  • s čistimi rastlinskimi in mineralnimi sestavinami
€ 8,97 € 9,97 (€ 7,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonett Merilna žlica

Sonett Merilna žlica

  • skala po 5 ml
  • skupna prostornina 30 ml
  • natančna
€ 0,45 € 0,50

Dostava do 7. oktober