Frosch - tekoči detergenti za pranje perila
Naročite te tekoče detergente zdaj 15 % ugodneje
Tekoči detergenti Frosch: 7 izdelkov
Frosch Tekoči detergent za otroška oblačila Baby, 1,50 l
- za otroški tekstil
- ta belo in barvno perilo
- temperatura pranja: 20 °C - 95 °C
€ 7,57 € 8,42 (€ 5,05 / l)
Dostava do 6. oktober
Frosch Detergent Aloe Vera Sensitiv, 5 Liter
- nežno do barv in tkanin
- hipoalergeno
- 20 °C - 95 °C
€ 22,68 € 25,20 (€ 4,54 / l)
Dostava do 6. oktober
Frosch Detergent Zero Sensitive, 1.500 ml
- za pisano in belo perilo
- brez barvil
- 30 °C - 95 °C
€ 6,73 € 8,42 (€ 4,49 / l)
Dostava do 6. oktober
Frosch Balzam za pranje za fine tkanine in volno, 1,50 l
- brez barvil
- brez konzervansov
- temperature pranja 20°C - 60°C
€ 8,04 € 8,94 (€ 5,36 / l)
Dostava do 6. oktober
Frosch Tekoči detergent za pisano perilo - Granatno jabolko, 1,50 l (vrečka)
- za barvno perilo
- ščiti barve pred bledenjem
- 20°C - 60°C
€ 8,04 € 8,94 (€ 5,36 / l)
Dostava do 6. oktober
Frosch Detergent za perilo - Citrusi, 1,50 l (vrečka)
- za pranje belega perila in kuhanje
- 20 °C - 95 °C
- za približno 22 ciklov pranja
€ 8,04 € 8,94 (€ 5,36 / l)
Dostava do 6. oktober
Frosch Univerzalni detergent za pranje perila, 1,50 l
- z izvlečki jabolk
- veganska formula
- 20°C - 95°C
€ 8,04 € 8,94 (€ 5,36 / l)
Dostava do 6. oktober
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ecosplendo :
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Varno plačilo
s šifriranjem SSL