Ekološki odstranjevalci vonjav

Za kuhinjo, kopalnico in druge prostore

Filtriranje in razvrščanje

Cene Dišavne note Znamka Lastnosti Konsistenca Certifikati Področje uporabe
Filter

Odstranjevalci vonjav: 13 izdelkov

Sonett Škrob - štirka za likanje

Sonett Škrob -​ štirka za likanje, 1 l plastenka za ponovno polnjenje

  • krepi, gladi in neguje perilo
  • z vonjem sivke in vrtnice
  • brez petrokemikalij in silikona
€ 4,29 (€ 4,29 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Odpravljavec vonjav Furry Friends

ATTITUDE Odpravljavec vonjav Furry Friends, 227 g

  • nežna aroma sivke
  • idealno za prostore do 37m2
  • deluje do 6 tednov
€ 7,69 (€ 33,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Multikraft EM Klar Aktiv

Multikraft EM Klar Aktiv, 1 l

  • ustvarja zdravo prostorsko klimo
  • preprečuje nastanek plesni
  • brez eteričnih olj
€ 10,19 (€ 10,19 / l)

Dostava do 6. oktober

planet pure Higienski deodorant za tekstil

planet pure Higienski deodorant za tekstil, 100 ml

  • za pralne tkanine
  • proti ponavljajočim se vonjavam
  • hitra in preprosta uporaba
€ 2,91 (€ 29,10 / l)

Dostava do 6. oktober

greenatural Dišeča vrečka za zaščito perila

greenatural Dišeča vrečka za zaščito perila, Cedrov les (3 kos.)

  • za volno in tekstil
  • idealno za koše za perilo in omare
  • s 100% čistimi eteričnimi olji
€ 5,29 (€ 1,76 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Osvežilec tekstila v spreju - svežina sivke

planet pure Osvežilec tekstila v spreju -​ svežina sivke, 500 ml

  • za vse tkanine
  • naraven vonj
  • brez sintetičnih dodatkov
€ 3,49 (€ 6,98 / l)

Dostava do 6. oktober

AlmaWin Osvežilec tekstila

AlmaWin Osvežilec tekstila, 500 ml

  • za pohištvo, oblazinjeno pohištvo in površine
  • nevtralizira vonjave in čisti
  • svež vonj verbene
€ 4,79 (€ 9,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Koncentrat za odstranjevanje neprijetnih vonjav in madežev

Bactador Koncentrat za odstranjevanje neprijetnih vonjav in madežev, 1 l

  • vsestranska uporaba
  • posebej ekonomično
  • za preproge, čevlje in drugo
€ 19,99 (€ 19,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Odstranjevalec vonjav in madežev, pripravljen za uporabo

Bactador Odstranjevalec vonjav in madežev, pripravljen za uporabo, 750 ml

  • svež vonj
  • nevtralizira vonjave
  • za preproge, čevlje in drugo
€ 14,79 (€ 19,72 / l)

Dostava do 6. oktober

officina naturae Osvežilec tekstila "Morski vetrič"

officina naturae Osvežilec tekstila "Morski vetrič", 100 ml

  • za tekstil in kot dišava za prostor
  • enostavna uporaba
  • v prazničnem dizajnu
€ 12,09 (€ 120,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Odstranjevalec vonja in čistilo za kletke glodavcev

Bactador Odstranjevalec vonja in čistilo za kletke glodavcev, 500 ml

  • Tudi za preproge & amp; Co.
  • Škodljivo za materiale
  • Svež vonj
€ 12,59 (€ 25,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Poliboy Nevtralizator vonja

Poliboy Nevtralizator vonja, 500 ml

  • za neobčutljiv tekstil in plastiko
  • embalaža iz reciklirane plastike
  • brez dišav
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Trenutno ni na zalogi

Odstranjevalec vonja mačjega urina, pripravljen za uporabo

Bactador Odstranjevalec vonja mačjega urina, pripravljen za uporabo, 500 ml

  • z mikrobiologijo Bactador
  • za mačja stranišča, pohištvo in tekstil
  • lahko pomaga preprečevati ponovno označevanje
€ 12,59 (€ 25,18 / l)

Dostava do 22. oktober