Univerzalna čistilna sredstva s citronsko kislino

Uporaba kot odstranjevalec vodnega kamna, sredstvo za lesk in mehčalec perila

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamka Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Citronske kisline: 10 izdelkov

greenatural Citronska kislina

greenatural Citronska kislina, 500 g

  • vsestransko uporabna
  • naravni mehčalec
  • izredno učinkovit proti vodnemu kamnu
€ 7,09 (€ 14,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

biolù Citronska kislina v prahu

biolù Citronska kislina v prahu, 1 kg

  • vsestransko
  • brez fosfatov in barvil
  • popolnoma biorazgradljivo
€ 10,49 (€ 10,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Citronska kislina

TEA Natura Citronska kislina, 1 kg

  • univerzalno uporabna
  • prijazna do okolja
  • izredno učinkovita proti vodnemu kamnu
€ 12,69 (€ 12,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

BIOPURO Citronska kislina

BIOPURO Citronska kislina, 450 g

  • testirano na nikelj, krom in kobalt
  • prijazna do kože
  • dermatološko testirano
€ 7,09 (€ 15,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

ecoLiving Citronska kislina

ecoLiving Citronska kislina, 750 g

  • raztaplja rjo in vodni kamen
  • naravna kislina
  • izdelek brez plastike
€ 9,29 (€ 12,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

officina naturae Prašek citronske kisline

officina naturae Prašek citronske kisline, 500 g

  • univerzalna uporaba
  • 3 v 1
  • vegansko certificiran
€ 8,99 (€ 17,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

sodasan Čista citronska kislina

sodasan Čista citronska kislina, 500 g

  • odstranjuje vse obloge vodnega kamna
  • za aparate in armature
  • brez dodatkov
€ 6,59 (€ 13,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

officina naturae Citronska kislina v obliki praška

officina naturae Citronska kislina v obliki praška, 500 g

  • enostaven za uporabo
  • primeren za kopalnico napeljave
  • Lahko se uporablja tudi kot mehko in sperite pomoči
€ 8,99 (€ 17,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

BIOCLEAN Citronska kislina

BIOCLEAN Citronska kislina, 500 g

  • za aparate, perilo in pipe
  • vsestranska uporaba
  • enostavno doziranje
€ 5,59 (€ 11,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

biobel Citronska kislina

biobel Citronska kislina, 500 g

  • odstranjuje vodni kamen
  • posebej učinkovito
  • za kuhinjo in kopalnico
€ 5,79 (€ 11,58 / kg)

Dostava do 6. oktober