Ekološka mila v kocki

Za perilo in telo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Dišavne note Znamka Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Kocke mila: 1 - 30 od 58 izdelkov

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provansalsko milo

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provansalsko milo, Oslovsko mleko (100 g)

  • za vse tipe kože
  • za roke in telo
  • brez palmovega olja
€ 3,50 € 3,69 (€ 35,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

sodasan Trdo jedrno milo

sodasan Trdo jedrno milo, 100 g

  • z visokokakovostnimi bio rastlinskimi olji
  • brez vonja
  • brez barvil in konzervansov
€ 1,89 (€ 18,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Tradicionalno Marseillsko milo

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Tradicionalno Marseillsko milo, 300 g

  • tudi za telo
  • za predobdelavo
  • naravni čistilec
€ 7,19 (€ 23,97 / kg)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree, 475 ml

  • za vse tipe kože
  • izdelano z dragocenimi bio olji
  • vegansko in biorazgradljivo
€ 19,89 (€ 41,87 / l)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Citrus

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Citrus, 140 g

  • za vse tipe kože
  • osveži in poživi um
  • popolnoma biorazgradljivo
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille milo Extra Pure

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille milo Extra Pure, 300 g

  • idealno za pranje perila
  • brez vonja
  • hipoalergeno
€ 6,69 (€ 22,30 / kg)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine, 140 g

  • za vse tipe kože
  • topel lesen vonj
  • ustvari žametno peno
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Cherry Blossom

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Cherry Blossom, 140 g

  • za vse tipe kože
  • nega od glave do peta
  • očarljiv cvetličen vonj
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

Kokosovo oljčno milo s karitejevim maslom

TEA Natura Kokosovo oljčno milo s karitejevim maslom, 104 g (100 g)

  • mehča kožo
  • umirja kožo
  • vlaži
€ 3,69 (€ 36,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

sodasan Bio rastlinsko milo - mandelj & avokado

sodasan Bio rastlinsko milo -​ mandelj & avokado, 100 g

  • izdelano iz dragocenih bio-rastlinskih olj
  • naravni vonj eteričnih olj
  • brez barvil in konzervansov
€ 2,49 (€ 24,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Lavender

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Lavender, 140 g

  • za vse tipe kože
  • izdelano z najboljšimi bio rastlinskimi olji
  • popolnoma biorazgradljivo
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

TEA Natura Kokosovo oljčno milo z ognjičem

TEA Natura Kokosovo oljčno milo z ognjičem, 100 g

  • za suho kožo
  • ima pomirjujoč učinek
€ 3,69 (€ 36,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

TEA Natura Aleppo milo 16% lovorjevega olja

TEA Natura Aleppo milo 16% lovorjevega olja, 200 g

  • primerno tudi za alergične bolnike
  • optimalno za občutljive vrste kože
  • proizvedeno po tradicionalnem receptu
€ 6,39 (€ 31,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint, 140 g

  • za vse tipe kože
  • izdelano z najboljšimi bio rastlinskimi olji
  • popolnoma biorazgradljivo
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Baby Unscented

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Baby Unscented, 140 g

  • za vse tipe kože, še posebej za občutljivo kožo
  • izdelano z najboljšimi bio rastlinskimi olji
  • izjemno nežno in brez dišav
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Tea Tree

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Tea Tree, 140 g

  • za vse tipe kože
  • izdelano z najboljšimi bio rastlinskimi olji
  • popolnoma biorazgradljivo
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Milo vrtnica in karite

La Saponaria Milo vrtnica in karite, 100 g

  • nahrani
  • s pomirjevalnimi lastnostmi
  • idealno za obraz in telo
€ 4,19 (€ 41,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Kokosovo oljčno milo z Ghassoul glino in arganom

TEA Natura Kokosovo oljčno milo z Ghassoul glino in arganom, 100 g

  • z absorpcijsko glino
  • intenzivno hranljivo
  • s čudovitim vonjem cedrovega lesa
€ 3,69 (€ 36,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus, 140 g

  • za vse tipe kože
  • izdelano z najboljšimi bio rastlinskimi olji
  • popolnoma biorazgradljivo
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Milo oranža in cimet

La Saponaria Milo oranža in cimet, 100 g

  • bogato z vitaminom E in betakarotenom
  • antioksidant
  • podpira učinek porjavelosti
€ 4,19 (€ 41,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Milo med in sivka

La Saponaria Milo med in sivka, 100 g

  • čisti in uravnoteža
  • s čudovitim vonjem
  • ročno izdelano
€ 4,19 (€ 41,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

sodasan Milo THANX

sodasan Milo THANX, 80 g

  • nežen, sadni vonj
  • bio milo iz rastlinskega olja s karitejevim maslom
  • brez mikroplastike in petrokemikalij
€ 4,09 (€ 51,13 / kg)

Dostava do 2. oktober

biolù Trdo jedrno milo

biolù Trdo jedrno milo, 140 g

  • za suho kožo
  • z nežnim učinkom pilinga
  • idealno za močno potenje
€ 4,29 (€ 30,64 / kg)

Dostava do 2. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Almond

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Almond, 140 g

  • za vse tipe kože
  • izdelano z najboljšimi bio rastlinskimi olji
  • popolnoma biorazgradljivo
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

TEA Natura Kokosovo oljčno milo s sivko

TEA Natura Kokosovo oljčno milo s sivko, 100 g

  • optimalno za občutljivo kožo
  • nežno in blago čiščenje
  • s čudovitim vonjem
€ 3,69 (€ 36,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

greenatural Marseille milo z aloe vero

greenatural Marseille milo z aloe vero, 300 g

  • vegansko
  • zelo nežno
  • z oljem kokosa in oliv
€ 6,79 (€ 22,63 / kg)

Dostava do 2. oktober

Najel Aleppo milo z 100 % olivnega olja

Najel Aleppo milo z 100 % olivnega olja, 200 g

  • za vse tipe kože
  • hranilne lastnosti
  • odstrani tudi trdovratne ostanke
€ 4,39 (€ 21,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

TEA Natura Kokosovo oljčno milo z riževim škrobom

TEA Natura Kokosovo oljčno milo z riževim škrobom, 100 g

  • mehča kožo
  • umirja kožo
  • vlaži
€ 3,69 (€ 36,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Milo z olivnim oljem

La Saponaria Milo z olivnim oljem, 100 g

  • neodišavljeno in brez barvil
  • mehča kožo
  • pomirja
€ 4,19 (€ 41,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Milo rdeče grozdje in mirta

La Saponaria Milo rdeče grozdje in mirta, 100 g

  • z anti-aging učinkom
  • regenerativno in antioksidativno delovanje
  • nahrani in tonira
€ 4,19 (€ 41,90 / kg)

Dostava do 2. oktober