La Corvette - mila

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamka Lastnosti Certifikati Področje uporabe
Filter

Mila: 7 izdelkov

La Corvette Tekoče alepsko milo

La Corvette Tekoče alepsko milo, 500 ml

  • z lovorjem in oljčnim oljem
  • dermatološko testirano
  • 99% naravno
€ 14,09 (€ 28,18 / l)

Dostava do 6. oktober

La Corvette Bio milo

La Corvette Bio milo, sivka (100 g)

  • za vse tipe kože
  • naravno & nežno
  • prijetne dišavne note
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 7. december

La Corvette Milo v bloku Méditerranée

La Corvette Milo v bloku Méditerranée, mošus -​ pomarančni cvet (100 g)

  • čisti in neguje
  • nežno do kože
  • čudovit vonj
€ 6,49 (€ 64,90 / kg)

Dostava do 7. december

La Corvette Majhno marsejsko olivno milo

La Corvette Majhno marsejsko olivno milo, 50 g

  • popolno za na pot
  • hipoalergeno
  • naravno in trajnostno
€ 3,19 (€ 63,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

La Corvette Tekoče milo Méditerranée

La Corvette Tekoče milo Méditerranée, limona -​ palisander -​ morski koprc (500 ml)

  • koži prijazno
  • izdelano iz naravnih surovin
  • prefinjene dišave
€ 15,79 (€ 31,58 / l)

Dostava do 6. oktober

La Corvette Bio tekoče milo

La Corvette Bio tekoče milo, hipoalergeno in brez dišav (500 ml)

  • nežno do kože
  • tradicionalno narejeno
  • naravna sestava
€ 12,49 (€ 24,98 / l)

Dostava do 6. oktober

La Corvette Tekoče milo Provence

La Corvette Tekoče milo Provence, 500 ml

  • brez palmovega olja
  • 99% naravnih sestavin
  • vonj žajblja in sivke
€ 14,19 (€ 28,38 / l)

Trenutno ni na zalogi