MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE - mila in čistila

Naravno & tradicionalno

Filtriranje in razvrščanje

Cene Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE: 12 izdelkov

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provansalsko milo

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provansalsko milo, mandlji (100 g)

  • za vse tipe kože
  • za roke in telo
  • brez palmovega olja
€ 3,78 € 4,20 (€ 37,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Tradicionalno Marseillsko milo

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Tradicionalno Marseillsko milo, 300 g

  • tudi za telo
  • za predobdelavo
  • naravni čistilec
€ 6,47 € 7,19 (€ 21,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Pasta iz črnega mila z lanenim oljem

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Pasta iz črnega mila z lanenim oljem, 1 kg

  • 100% naravnega izvora
  • idealna nega tal
  • vsestranska uporaba
€ 8,04 € 8,94 (€ 8,04 / kg)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Raztopina črnega tekočega mila v spreju

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Raztopina črnega tekočega mila v spreju, 750 ml

  • pripravljena raztopina
  • večnamensko čistilo v gospodinjstvu
  • naravni repelent
€ 8,50 € 9,45 (€ 11,33 / l)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Detergent za ročno pomivanje posode

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Detergent za ročno pomivanje posode, 500 ml

  • za ročno pranje posode
  • z vonjem timijana
  • udobje kože
€ 3,41 € 3,79 (€ 6,82 / l)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Črno tekoče milo

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Črno tekoče milo, Sivka (1 l)

  • naravni univerzalni čistilec
  • idealno za odstranjevanje madežev
  • raztopi maščobo
€ 7,85 € 8,73 (€ 7,85 / l)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille milo Extra Pure

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille milo Extra Pure, 300 g

  • idealno za pranje perila
  • brez vonja
  • hipoalergeno
€ 6,66 € 7,40 (€ 22,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Čudežno čistilo

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Čudežno čistilo, 1 l

  • raztopi mastne in trdovratne madeže
  • z vonjem citrusov
  • brisanje ni potrebno
€ 6,66 € 7,40 (€ 6,66 / l)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Detergent za pomivanje posode - Limona

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Detergent za pomivanje posode -​ Limona, 500 ml

  • citrusne note
  • tudi za občutljivo kožo
  • dobro razmaščevanje
€ 5,35 € 5,95 (€ 10,70 / l)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille milo - Nega kože

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille milo -​ Nega kože, 200 g

  • vsestranska uporaba
  • za vse tipe kože
  • iz čistih rastlinskih olj
€ 6,01 € 6,68 (€ 30,05 / kg)

Dostava do 7. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Milo za posodo s sodo bikarbono

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Milo za posodo s sodo bikarbono, 200 g

  • raztaplja maščobo
  • izjemno produktivno
  • brez palmovega olja in dišav
€ 5,63 € 6,26 (€ 28,15 / kg)

Trenutno ni na zalogi

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille milo - multi pack

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille milo -​ multi pack, 500 g

  • 5 x 100 g
  • iz čistih rastlinskih olj
  • tradicionalno proizvedeno
€ 10,35 € 11,51 (€ 20,70 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Paleta izdelkov francoske blagovne znamke MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE se giblje od tradicionalnih marsejskih mil do ekoloških črnih mil in naravnih negovalnih izdelkov ter gospodinjskih mila. Proizvaja se v skladu z dokazanimi postopki in odličnim znanjem v tovarni mila v Marseillu. Proizvodi so certificirani in so sestavljeni iz naravnih sestavin.