planet pure Univerzalna čistilna pasta - limona, 300 g

Idealno za celotno gospodinjstvo

€ 7,30

(€ 24,33 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • proti maščobi, vodnemu kamnu in razbarvanju
  • vključuje čistilno gobico
  • primerno za številne materiale

Pogosto naročeno skupaj z planet pure Čistilo za WC školjko - urinski in vodni kamen, 750 ml

planet pure Univerzalna čistilna pasta - limona, 300 g € 7,30 (€ 24,33 / kg)
planet pure Čistilo za WC školjko - urinski in vodni kamen, 750 ml € 3,33 (€ 4,44 / l)
Skupna cena: € 10,63
Opis

Univerzalna čistilna pasta - limona je primerna za temeljito čiščenje različnih površin ter pomaga odstraniti trdovratne ostanke maščobe, vodnega kamna in razbarvanja. Formula s sestavinami izključno naravnega izvora je vsestransko uporabna v gospodinjstvu ter primerna za armature, pomivalna korita, steklokeramične kuhalne plošče, kopalne kadi, kuhalne plošče, kuhinjsko pohištvo in plastična okna. Uporabite jo lahko tudi za izbrane vrste vrtnega pohištva, radiatorje, rolete in športno obutev.

Uporaba:

  • Priloženo gobico ali krpo navlažite in z njo nekajkrat podrgnite po čistilni pasti.
  • Površine ali predmete očistite z rahlim pritiskom.
  • Nato jih sperite pod tekočo vodo ali obrišite z vlažno krpo.
  • Posodico s pasto in gobico pustite, da se popolnoma posušita, preden posodico zaprete.

Opozorilo: Ni primerno za občutljive, odprto porozne ali lakirane površine.

Št. izd.: PP-RP300T
Vsebina: 300 g
EAN: 9120001462971
Znamka: planet pure
Vrsta izdelkov: univerzalno čistilo
Dišavne note: citrusno
Lastnosti: vegansko, brez palmovega olja, biorazgradljivo
Certifikati: ECOCERT
Področje uporabe: univerzalna uporaba
Lastnost izdelka: biološko razgradljivo, brez GSO, brez sulfatov, brez mikroplastike, naravno, brez palmovega olja, vegansko
Čistilni učinek: proti zažganim ostankom, proti maščobi, proti madežem, proti vodnemu kamnu, proti lisam, proti umazaniji, proti usedlinam mila
Sestavine

5 - 15 % milo[1], polirno srdstvo[1], negovalne komponente[1], Glycerin[1], Limonene[2], Citronellol[2], Citral[2], Eugenol[2], Farnesol[2], Linalool[2]

  1. naravno
  2. sestavina čistih eteričnih olj
Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki

Previdnostni stavki:

  • EUH208 - Lahko povzroči alergijski odziv.
Več o izdelkih planet pure
Pravne informacije
Proizvajalec: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Avstrija, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek planet pure Univerzalna čistilna pasta - limona

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (62%)
4 Zvezdice
1 (12%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (12%)
1 Zvezdica
1 (12%)

8 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
3 recenzije kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder