Seiferei - visokokakovostni izdelki za dom Mag. Sabine Felix

Naravna mila in dišave za dom izdelane v Avstriji

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Področje uporabe
Filter

Seiferei: 8 izdelkov

Seiferei Dišava je v zraku

Seiferei Dišava je v zraku, Božič (100 ml)

  • s 10 palicami iz ratana
  • steklenica v čudovitem dizajnu
  • različne arome
€ 15,73 € 26,23 (€ 157,30 / l)

Dostava do 6. oktober

Seiferei Sobna dišava "Vrt čutov"

Seiferei Sobna dišava "Vrt čutov", Razkošno (200 ml)

  • različne arome
  • lepe steklenice
  • s 15 palicami iz ratana
€ 52,49 (€ 262,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Seiferei Sprej za vzglavnik

Seiferei Sprej za vzglavnik, 50 ml

  • trajnostno
  • izdelano iz naravnih surovin
  • nežen vonj
€ 16,69 (€ 333,80 / l)

Dostava do 6. oktober

Seiferei Parfum za prostor

Seiferei Parfum za prostor, Iglasti gozd (50 ml)

  • različne dišave
  • možnost izbire intenzivnosti
  • super kot darilo
€ 16,69 (€ 333,80 / l)

Dostava do 6. oktober

Seiferei Naravno milo

Seiferei Naravno milo, Galantno (120 g)

  • 100% eterična olja
  • hladno vreti unikati
  • ščiti pred izsušitvijo
€ 14,69 (€ 122,42 / kg)

Dostava do 6. oktober

Seiferei Dišeča in masažna sveča

Seiferei Dišeča in masažna sveča, Gorski ogenj (120 ml)

  • čudovite dišavne kompozicije
  • 100% čista eterična olja
  • jantarni kozarec v darilni škatli
€ 31,49 (€ 262,42 / l)

Dostava do 6. oktober

Seiferei Osvežilec prostora Adrett

Seiferei Osvežilec prostora Adrett, 200 ml

  • nežna harmonija
  • za pribl. 4 mesece uživanja v dišavi
  • s pomarančo, mandarino in cedro
€ 52,49 (€ 262,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Seiferei Dišava za prostor "NOSTALGIE"

Seiferei Dišava za prostor "NOSTALGIE", 200 ml

  • božični vonj
  • s 15 palicami iz ratana
  • dolgo dišeče
€ 52,49 (€ 262,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Iz ljubezni do vrta, zelišč in narave se je postopoma razvilo podjetje - Seiferei. Sprva specializirani za izdelavo mil, hitro pa so se pojavile nove ideje za sobne dišave in naravno kozmetiko. Znamka Seiferei ostaja zvesta svojemu načelu čistosti, naravnosti in izvirnosti, saj so vsi izdelki iz 100% naravnih eteričnih olj.