Seiferei Sprej za vzglavnik, 50 ml

Za miren in sproščen spanec

€ 16,69

(€ 333,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Velikost: 50 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • trajnostno
  • izdelano iz naravnih surovin
  • nežen vonj

Pogosto naročeno skupaj z planet pure Osvežilec tekstila v spreju - svežina sivke, 500 ml

Seiferei Sprej za vzglavnik, 50 ml € 16,69 (€ 333,80 / l)
planet pure Osvežilec tekstila v spreju - svežina sivke, 500 ml € 3,49 (€ 6,98 / l)
Skupna cena: € 20,18
Opis

Stres bremeni naše vsakdanje življenje - zato je miren spanec še toliko bolj pomembnejši. Sprej za vzglavnik brez mila poskrbi za nežen vonj, ter sprostitev in mir. Sprej je obogaten s 100% visoko kakovostnimi naravnimi eteričnimi olji, kot je sivka. Pridelan je izključno iz naravnih surovin.

Opozorilo:

  • izogibajte se stiku s kožo in očmi. Hranite stran od otrok in hišnih ljubljenčkov. Ni primerno za uživanje.
Št. izd.: XFA-SEI-00032
Vsebina: 50 ml
Znamka: Seiferei
Konsistenca: tekoče
Področje uporabe: spalnica, dnevna soba
Lastnost izdelka: zmanjšana količina plastike
Sestavine (INCI)

LavendelöL, äTherische ÖLe

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: NEVARNO

Stavki o nevarnosti:

  • P101 - Če je potreben zdravniški nasvet, mora biti na voljo posoda ali etiketa proizvoda.
  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P305+P351+P338 - PRI STIKU Z OČMI: Previdno izpirati z vodo nekaj minut. Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem.
  • P337+P313 - Če draženje oči ne preneha: poiščite zdravniško pomoč/oskrbo.
  • P501 - Vsebino/posodo odstranite po navedbah lokalnih/nacionalnih uredb/pravil.

Previdnostni stavki:

  • H226 - Vnetljiva tekočina in hlapi.
  • H319 - Povzroča hudo draženje oči.
  • H412 - Škodljivo za vodne organizme, z dolgotrajnimi učinki.
  • EUH208 - Lahko povzroči alergijski odziv.
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Seiferei Sprej za vzglavnik

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (80%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (20%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.