sodasan - izdelki iz linije Sensitiv

Detergenti, posebej zasnovani za občutljivo kožo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta perila Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Linija Sensitiv: 7 izdelkov

sodasan Tekoči pralni prašek Color Sensitiv

sodasan Tekoči pralni prašek Color Sensitiv, 1,50 l

  • izdelano iz visokokakovostnih organskih rastlinskih olj
  • brez dišav
  • dermatološko testirano
€ 7,79 (€ 5,19 / l)

Dostava do 6. oktober

sodasan Trdo jedrno milo

sodasan Trdo jedrno milo, 100 g

  • z visokokakovostnimi bio rastlinskimi olji
  • brez vonja
  • brez barvil in konzervansov
€ 1,89 (€ 18,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio Tekoče milo z rastlinskimi olji, Sensitiv

sodasan Bio Tekoče milo z rastlinskimi olji, Sensitiv, 5 l

  • format Bag-in-box
  • brez vonja
  • sestavine naravnega izvora
€ 39,49 (€ 7,90 / l)

Dostava do 6. oktober

sodasan Sredstvo za pomivanje posode - Sensitiv

sodasan Sredstvo za pomivanje posode -​ Sensitiv, 500 ml

  • brez barvil in konzervansov
  • brez petrokemičnih sestavin
  • brez vonja
€ 2,89 (€ 5,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio-tekoča mila iz rastlinskih olj - sensitiv

sodasan Bio-​tekoča mila iz rastlinskih olj -​ sensitiv, 1 l

  • izdelano z negovalnim bio-olivnim oljem
  • brez vonja
  • brez bravil ali konzervansov
€ 9,19 (€ 9,19 / l)

Dostava do 6. oktober

sodasan Pralni prašek Color Sensitiv

sodasan Pralni prašek Color Sensitiv, 1,01 kg

  • temperature pranja 30 - 95 °C
  • za vse vrste vlaken razen volne in svile
  • formula brez dišav
€ 8,49 (€ 8,41 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio tekoče milo iz rastlinskih olj - sensitive

sodasan Bio tekoče milo iz rastlinskih olj -​ sensitive, 1 l

  • izdelano iz hranljivega bio oljčnega olja
  • dišavno nevtralno in nežno do kože
  • brez barvil in konzervansov
€ 9,19 (€ 9,19 / l)

Dostava do 6. oktober

Številna pralna sredstva so žal zelo škodljiva za našo kožo in okolje. sodasan je s svojo linijo Sensitiv razvil izdelke, ki ne vsebujejo dišav, barvil in konzervansov, in so popolnoma primerni tudi za alergike in ljudi z občutljivo kožo. Zaščitite svojo kožo in okolje!