sodasan - naravni detergenti za perilo

Pralni praški, tekoči detergenti, mehčalci & drugo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta perila Lastnosti Certifikati Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Pranje: 14 izdelkov

sodasan Gel proti madežem

sodasan Gel proti madežem, 200 ml

  • brez encimov, gen-tehnike in z bio-rastlinskimi mili
  • brez bravil in konzervansov
  • enostavna uporaba s pomočjo krtače
€ 2,86 € 3,18 (€ 14,30 / l)

Dostava do 7. oktober

sodasan Tekoči pralni prašek z limeto

sodasan Tekoči pralni prašek z limeto, 1,50 l

  • Vegan, Eco Garantie in Ecocert certificirano
  • visokokakovostna bio-rastlinska olja
  • brez sintetičnih dišav
€ 6,93 € 7,70 (€ 4,62 / l)

Dostava do 7. oktober

sodasan Tekoče pralno sredstvo Sport & Outdoor

sodasan Tekoče pralno sredstvo Sport & Outdoor, 750 ml

  • temperatura pranja 30 - 95 °C
  • za strojno in ročno pranje
  • zelo dobra prijaznost do kože
€ 6,66 € 7,40 (€ 8,88 / l)

Dostava do 7. oktober

sodasan Mehčalec

sodasan Mehčalec, Sivka (750 ml)

  • brez barvil in konzervansov
  • naraven vonj eteričnih olj
  • primerno za vse vrste tekstila
€ 3,13 € 3,48 (€ 4,17 / l)

Dostava do 7. oktober

sodasan Sol za madeže in belilo

sodasan Sol za madeže in belilo, 500 g

  • brez encimov, konzervansov, ali belila iz klor-odcepljenih kemikalij
  • učinkovit, higienski odstranjevalec madežev s pomočjo aktivnega kisika
  • nevtralen vonj
€ 3,04 € 3,38 (€ 6,08 / kg)

Dostava do 7. oktober

sodasan Detergent za fine tkanine in volno

sodasan Detergent za fine tkanine in volno, 750 ml

  • za volno, svilo in kašmir
  • dermatološko testiran
  • naravni vonj magnolije
€ 5,08 € 5,65 (€ 6,77 / l)

Dostava do 7. oktober

sodasan Tekoči pralni prašek Color Sensitiv

sodasan Tekoči pralni prašek Color Sensitiv, 1,50 l

  • izdelano iz visokokakovostnih organskih rastlinskih olj
  • brez dišav
  • dermatološko testirano
€ 6,93 € 7,70 (€ 4,62 / l)

Dostava do 7. oktober

sodasan Tekoč pralni prašek sivka - Color

sodasan Tekoč pralni prašek sivka -​ Color, 1,5 l

  • naravni vonj z eteričnimi olji
  • vse pralne snovi na osnovi rastlin
  • za vse temperature pranja
€ 6,93 € 7,70 (€ 4,62 / l)

Dostava do 7. oktober

Sredstvo za spiranje za nego in svež vonj

sodasan Sredstvo za spiranje za nego in svež vonj, 750 ml

  • neguje tkanine s pomočjo aloe vere
  • posebej primerno za ljudi z občutljivo kožo
  • naraven vonj eteričnih olj
€ 4,05 € 4,51 (€ 5,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Tekoči detergent za pranje perila - Sensitiv

sodasan Tekoči detergent za pranje perila -​ Sensitiv, 1,50 l

  • za belo in pisano perilo
  • idealno za občutljivo kožo
  • 30°C - 95°C
€ 6,93 € 7,70 (€ 4,62 / l)

Dostava do 7. oktober

sodasan Univerzalni pralni prašek

sodasan Univerzalni pralni prašek, 1,01 kg

  • temperatura pranja: 30°C - 95°C
  • za belo in pisano perilo
  • učinkovito proti madežem
€ 7,57 € 8,42 (€ 7,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

sodasan Pralni prašek Color Sensitiv

sodasan Pralni prašek Color Sensitiv, 1,01 kg

  • temperature pranja 30 - 95 °C
  • za vse vrste vlaken razen volne in svile
  • formula brez dišav
€ 7,57 € 8,42 (€ 7,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

sodasan Univerzalni tekoči detergent limeta

sodasan Univerzalni tekoči detergent limeta, 5 l

  • za temperature pranja 30-95 ° C
  • čiste rastlinske pralne snovi
  • svež vonj
€ 22,68 € 25,20 (€ 4,54 / l)

Dostava do 7. oktober

sodasan Pralni prašek za barvna oblačila - sivka

sodasan Pralni prašek za barvna oblačila -​ sivka, 5 kg

  • idealno za barvno perilo
  • z bio rastlinskim milom
  • 40º C - 95º C
€ 32,40 € 36,01 (€ 6,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Iščete detergent, ki je bil proizveden na okolju prijazen način in je brez sintetičnih konzervansov in dišav? izdelki sodasan izpolnjujejo ta merila, so veganski, brez testiranja na živalih in multi-certificirani. V ponudbi so tudi sredstva za odstranjevanje madežev, mehčalci ali posebni detergenti.