Sonett - čistila in detergenti za občutljivo kožo

Brez sintetičnih dišav

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Vrsta perila Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Sensitiv: 8 izdelkov

Sonett Tekoči detergent Sensitiv

Sonett Tekoči detergent Sensitiv, 2 l

  • za barvno in belo perilo
  • brez encimov in genskega inženiringa
  • 30 ºC - 95 ºC
€ 9,99 (€ 5,00 / l)

Dostava do 2. oktober

Sonett Detergent za pomivanje posode Sensitiv

Sonett Detergent za pomivanje posode Sensitiv, 1 l

  • brez petrokemičnih sestavin
  • brez dišav, barvil in konzervansov
  • zelo dobra združljivost s kožo
€ 4,29 (€ 4,29 / l)

Dostava do 2. oktober

Sonett Univerzalno čistilo Sensitiv

Sonett Univerzalno čistilo Sensitiv, 0.5 l (500 ml)

  • brez petrokemikalij
  • zelo dobra združljivost s kožo
  • brez dišav in 100% biorazgradljivo
€ 3,69 (€ 7,38 / l)

Dostava do 2. oktober

Sonett Milo za roke - sensitiv

Sonett Milo za roke -​ sensitiv, 1 l

  • za roke, obraz in telo
  • primerno za alergike
  • brez vonja
€ 10,49 (€ 10,49 / l)

Dostava do 2. oktober

Olivni detergent za volno in svilo Sensitiv

Sonett Olivni detergent za volno in svilo Sensitiv, 1 l

  • za občutljivo perilo, volno in svilo do 40 °C
  • brez dišav, barvil in konzervansov
  • 100 % biološko razgradljivo
€ 7,29 (€ 7,29 / l)

Dostava do 2. oktober

Sonett Pralni prašek Color Sensitive

Sonett Pralni prašek Color Sensitive, 1,20 kg

  • za barvno in občutljivo perilo
  • z bio izvlečkom lubja Panama
  • s čistimi rastlinskimi in mineralnimi sestavinami
€ 9,99 (€ 8,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sonett Penasto milo, Sensitive

Sonett Penasto milo, Sensitive, 1 l

  • za vse tipe kože - tudi občutljivo
  • pH vrednost nerazredčeno cca 8,5-9
  • hipoalergeno in vegansko
€ 8,49 (€ 8,49 / l)

Dostava do 2. oktober

Sonett Tekoči detergent Color Sensitive

Sonett Tekoči detergent Color Sensitive, 120 ml

  • za pisano perilo
  • brez dišav in konzervansov
  • 20 - 60 °C
€ 1,09 (€ 9,08 / l)

Dostava do 2. oktober

Serija Sensitiv podjetja Sonett ne vsebuje sintetičnih dišav, konzervansov in barvil. Izdelki so še posebej prijazni do kože in primerni za vse z občutljivo kožo. Prav tako so brez dišav, veganski in 100% biorazgradljivi.