TEA Natura - ekološki detergenti in mehčalci za perilo

Detergenti, mehčalci in dodatki za pranje perila

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta perila Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Pranje: 10 izdelkov

TEA Natura Belilo in pralna soda

TEA Natura Belilo in pralna soda, 1 kg

  • za odstranjevanje madežev na tekstilu
  • idealno za uporabo kot pralna soda
  • pri 30°C sprošča aktivni kisik
€ 7,29 (€ 7,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Pepelni lug

TEA Natura Pepelni lug, 1 kg

  • ohranja barve
  • iz rastlinskih sestavin
  • brez fosforja
€ 3,59 (€ 3,59 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Reciklirani detergent

TEA Natura Reciklirani detergent, 5 l

  • učinkovito in vsestransko
  • dvojna uporaba surovin
  • s sestavinami izključno rastlinskega izvora
€ 26,49 (€ 5,30 / l)

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Marseille milo - nevtralno

TEA Natura Marseille milo -​ nevtralno, 200 g

  • primerno tudi za pranje perila
  • za gladko in mehko kožo
  • brez sintetičnih dišav
€ 3,09 (€ 15,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Pralni prašek

TEA Natura Pralni prašek, 2 kg

  • z bentonih glino
  • učinkovito pranje
  • brez sintetičnih sestavin
€ 12,69 (€ 6,35 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Mineralni mehčalec

TEA Natura Mineralni mehčalec, 750 g

  • za ročno in strojno pranje
  • z bentonitom iz vulkanskega pepela
  • idealno za alergike
€ 7,49 (€ 9,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Tekoči detergent

TEA Natura Tekoči detergent, 5 l

  • izdaten koncentrat
  • primeren za trdo vodo
  • brez klora
€ 26,49 (€ 5,30 / l)

Dostava do 6. oktober

Volna, svila in fine tkanine s sivko in pomarančo

TEA Natura Volna, svila in fine tkanine s sivko in pomarančo, 1 l

  • prijeten vonj
  • za ročno in strojno pranje
  • anti-statičen učinek
€ 6,99 (€ 6,99 / l)

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Reciklirano milo za perilo Marseille

TEA Natura Reciklirano milo za perilo Marseille, 200 g

  • idealno za odstranjevanje madežev
  • recikliran izdelek iz odpadnega olja
  • za ročno pranje
€ 4,19 (€ 20,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Odstranjevalec madežev

TEA Natura Odstranjevalec madežev, 500 g

  • brez belila
  • za belo in pisano perilo
  • z aktivnim kisikom
€ 6,79 (€ 13,58 / kg)

Dostava do 6. oktober