Frosch - ekološka čistila in detergenti

Zmogljivo in okolju prijazno

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Vrsta perila Lastnosti Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Frosch: 1 - 30 od 67 izdelkov

Tekoči detergent za otroška oblačila Baby

Frosch Tekoči detergent za otroška oblačila Baby, 1,50 l

  • za otroški tekstil
  • ta belo in barvno perilo
  • temperatura pranja: 20 °C - 95 °C
€ 8,49 (€ 5,66 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Detergent Aloe Vera Sensitiv

Frosch Detergent Aloe Vera Sensitiv, 5 Liter

  • nežno do barv in tkanin
  • hipoalergeno
  • 20 °C - 95 °C
€ 25,49 (€ 5,10 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Sprej za predpranje Baby

Frosch Sprej za predpranje Baby, 300 ml

  • prijazno do kože
  • zelo biorazgradljivo
  • zanesljivo odstranjuje madeže
€ 4,09 (€ 13,63 / l)

Dostava do 6. oktober

Klasične tablete za pomivanje posode z limeto

Frosch Klasične tablete za pomivanje posode z limeto, 70 kos.

  • z vodotopnim filmom
  • 70 tablet
  • svež vonj
€ 13,09 (€ 0,19 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Frosch Detergent Zero Sensitive

Frosch Detergent Zero Sensitive, 1.500 ml

  • za pisano in belo perilo
  • brez barvil
  • 30 °C - 95 °C
€ 6,73 € 8,42 (€ 4,49 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Detergent za pomivanje posode Baby

Frosch Detergent za pomivanje posode Baby, 500 ml

  • pH nevtralno
  • brez dišav
  • brez barvil
€ 4,39 (€ 8,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Nevtralno čistilo

Frosch Nevtralno čistilo, 1 l

  • za vse površine
  • brez mikroplastike
  • pH-nevtralno
€ 3,19 (€ 3,19 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Čistilni kis

Frosch Čistilni kis, 1 l

  • visoka moč topljenja vodnega kamna
  • preizkušena učinkovina
  • brez škodljivih dodatkov
€ 3,19 (€ 3,19 / l)

Dostava do 6. oktober

Sredstvo za odstranjevanje vodnega kamna in urinskih oblog - Sivka

Frosch Sredstvo za odstranjevanje vodnega kamna in urinskih oblog -​ Sivka, 750 ml

  • veganska formulacija
  • brez mikroplastike
  • svež vonj sivke
€ 3,49 (€ 4,65 / l)

Dostava do 6. oktober

Sredstvo za čiščenje pralnih strojev - citrus

Frosch Sredstvo za čiščenje pralnih strojev -​ citrus, 250 g

  • 3 v 1: čisti, odstranjuje vodni kamen, osveži
  • naravna moč citronske kisline
  • nežno do materialov
€ 3,69 (€ 14,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frosch Pralni prašek - Citrus

Frosch Pralni prašek -​ Citrus, 1,45 kg

  • za belo perilo in perilo, ki se lahko kuha
  • svež citrusni vonj
  • 30°C - 95°C
€ 9,79 (€ 6,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Losjon za pomivanje posode Zero Sensitive

Frosch Losjon za pomivanje posode Zero Sensitive, 500 ml

  • visoka moč čiščenja
  • pH nevtralen za kožo
  • idealno za občutljivo kožo
€ 2,29 € 2,87 (€ 4,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Pralni prašek za občutljivo kožo - Aloe Vera

Frosch Pralni prašek za občutljivo kožo -​ Aloe Vera, 3,42 kg

  • primerno za občutljivo kožo
  • nežna dišava
  • 30°C - 95°C
€ 21,49 (€ 6,28 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frosch Čistilo za kuhinjo s sodo bikarbono

Frosch Čistilo za kuhinjo s sodo bikarbono, 950 ml

  • z naravno močjo sode
  • vsestransko
  • učinkovito proti maščobam in trdovratni umazaniji
€ 3,79 (€ 3,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Čistilo za prho in kad s citrusi

Frosch Čistilo za prho in kad s citrusi, 950 ml

  • proti umazaniji in oblogam vodnega kamna
  • naravne aktivne snovi
  • svež in limonin vonj
€ 3,79 (€ 3,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Mehčalec Zero Sensitive

Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

  • brez barvil in parfumov
  • s hranilno ureo
  • s finim vonjem
€ 2,70 € 3,38 (€ 3,60 / l)

Dostava do 6. oktober

Pralni prašek za barvna oblačila - Granatno jabolko

Frosch Pralni prašek za barvna oblačila -​ Granatno jabolko, 3,42 kg

  • za barvno perilo
  • sadna dišava
  • 30°C - 60°C
€ 21,49 (€ 6,28 / kg)

Dostava do 6. oktober

Gel za strojno pomivanje posode All-in-1 - limeta

Frosch Gel za strojno pomivanje posode All-​in-​1 -​ limeta, 650 ml

  • močno proti maščobam in usedlinam
  • za do 40 ciklov pranja
  • vključno s soljo in sredstvom za izpiranje
€ 9,39 (€ 14,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Čistilo straniščne školjke z limono

Frosch Čistilo straniščne školjke z limono, 750 ml

  • svež vonj limone
  • proti vodnemu kamnu un usedlinah urina
  • brez škodljivih kemikalij
€ 3,49 (€ 4,65 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Univerzalno čistilo s Sivko

Frosch Univerzalno čistilo s Sivko, 1 l

  • za skoraj vse površine
  • brez škodljivih kemikalij
  • s sestavinami, ki temeljijo na naravnih surovinah
€ 3,19 (€ 3,19 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Mehčalec Sensitiv

Frosch Mehčalec Sensitiv, Bombažni cvet (900 ml)

  • za barvno in belo perilo
  • ščiti tekstilna vlakna
  • hipoalergena formula
€ 3,19 (€ 3,54 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Čistilo za steklo na osnovi alkohola

Frosch Čistilo za steklo na osnovi alkohola, 500 ml

  • učinkovito proti maščobam
  • ne pušča lis
  • vegansko
€ 3,19 (€ 6,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Balzam za pranje za fine tkanine in volno

Frosch Balzam za pranje za fine tkanine in volno, 1,50 l

  • brez barvil
  • brez konzervansov
  • temperature pranja 20°C - 60°C
€ 8,99 (€ 5,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Losjon za umivanje rok Zero Sensitive

Frosch Losjon za umivanje rok Zero Sensitive, 500 ml

  • idealno za pogosto umivanje rok
  • embalaža, ki jo je mogoče 100 % reciklirati
  • brez barvil in dišav
€ 2,70 € 3,38 (€ 5,40 / l)

Dostava do 6. oktober

Čistilo za prho in kopalnico - z vinsko kislino

Frosch Čistilo za prho in kopalnico -​ z vinsko kislino, 500 ml

  • za celotno kopalnico
  • odstranjuje vodni kamen, umazanijo in vodne madeže
  • z rastlinskimi tenzidi
€ 3,69 (€ 7,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Močan detergent z aktivno sodo

Frosch Močan detergent z aktivno sodo, 1,50 l

  • za tekstil
  • temperatura pranja: 20 - 95 °C
  • zelo visoka učinkovitost pranja
€ 8,99 (€ 5,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Osvežilec prostora Oase

Frosch Osvežilec prostora Oase, Pomarančni cvet (90 ml)

  • čudovite dišave
  • z naravnimi olji
  • enostaven za uporabo
€ 6,29 (€ 69,89 / l)

Dostava do 6. oktober

Losjon za ročno pomivanje posode - aloe vera

Frosch Losjon za ročno pomivanje posode -​ aloe vera, Vrečka za ponovno polnjenje 800 ml

  • koži prijazno čiščenje
  • z rastlinskimi površinsko aktivnimi snovmi
  • 5,5 pH nevtralno za kožo
€ 3,69 (€ 4,61 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Higiensko čistilo za kuhinjo

Frosch Higiensko čistilo za kuhinjo, 300 ml

  • odstranjuje umazanijo in vonjave
  • za površine, ki jih je mogoče brisati
  • z izvlečki brina
€ 4,29 (€ 14,30 / l)

Dostava do 6. oktober

Pršilo za preproge in oblazinjeno pohištvo

Frosch Pršilo za preproge in oblazinjeno pohištvo, 500 ml

  • v trenutku odstrani madeže
  • nežno do barv in vlaken
  • nevtralizira vonjave
€ 4,69 (€ 9,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Blagovna znamka Frosch pri svojih čistilih stavi na koncept naravnih aktivnih sestavin in se tako osredotoča na preizkušena gospodinjska sredstva, kot so kis, limona in soda. Uporabljene so izključno rastlinske površinsko aktivne snovi, ki se hitro biološko razgradijo, medtem ko so blagi konzervansi in izbrane parfumske kompozicije nežne do kože. Kombinacija naravne, zelo učinkovite čistilne moči ter prijaznosti do okolja in kože pomeni Froschevo "ekološko kakovost za dobro počutje od leta 1986".