Shranjevanje - praktično in naravno

Vsestransko uporabno

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamka Lastnosti Material Certifikati Področje uporabe
Filter

Shranjevanje: 26 izdelkov

pandoo Posoda za shranjevanje živil

pandoo Posoda za shranjevanje živil, 1.000 ml

  • pregleden dizajn
  • hermetično zapiranje
  • enostavno čiščenje
€ 8,49 (€ 8,49 / l)

Dostava do 15. oktober

Bambaw Škatla za malico s kovinskim pokrovom

Bambaw Škatla za malico s kovinskim pokrovom, 800 ml

  • z nastavljivo pregrado
  • odporno na puščanje
  • pralno v pomivalnem stroju
€ 28,49

Dostava do 6. oktober

pandoo Škatla za malico iz nerjavnega jekla

pandoo Škatla za malico iz nerjavnega jekla, 800 ml

  • kvaliteten material
  • s prilagodljivo pregrado
  • s silikonskim tesnilom
€ 26,49 (€ 33,11 / l)

Dostava do 6. oktober

pandoo Silikonska vrečka

pandoo Silikonska vrečka, 500 ml

  • primerno za vsa živila
  • dobro tesni
  • primerno za pomivanje v pomivalnem stroju in uporabo v zamrzovalniku
€ 8,49 (€ 16,98 / l)

Dostava do 6. oktober

pandoo Posoda za shranjevanje začimb

pandoo Posoda za shranjevanje začimb, 160 ml

  • visokokakovostni materiali
  • neprepustno zapiranje
  • prostornina: 160 g
€ 4,29 (€ 26,81 / l)

Dostava do 6. oktober

pandoo Set kokosovih skledic in žlic

pandoo Set kokosovih skledic in žlic

  • 2 žlici
  • 2 skledi
  • čudoviti naravni izdelki
€ 16,79

Dostava do 6. oktober

pandoo Silikonski pokrovi

pandoo Silikonski pokrovi, bela (6 kos.)

  • 6 različnih premerov
  • dolga obstojnost
  • izdelano iz silikona varnega za živila
€ 8,49 (€ 1,42 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Bambaw Kokosova skleda

Bambaw Kokosova skleda, Polirana

  • zanesljivo stoji
  • izdelano ročno
  • vsak kos je unikaten
€ 8,69

Dostava do 6. oktober

Bee's Wrap Krpe iz čebeljega voska Starter set

Bee's Wrap Krpe iz čebeljega voska Starter set, Classic (3 kos.)

  • 1x krpa "Small" (18x20cm)
  • 1x krpa "Medium" (25,5x28cm)
  • 1x krpa "Large" (33x35,5cm)
€ 25,49 (€ 8,50 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Dantesmile Zerowaste Starter-Set 5-delni

Dantesmile Zerowaste Starter-​Set 5-​delni

  • trajnostno in okolju prijazno
  • za shranjevanje in kopičenje zalog
  • 4 vrečke in 1 krpa
€ 21,49

Dostava do 6. oktober

Dantesmile Mrežna torba iz organskega bombaža

Dantesmile Mrežna torba iz organskega bombaža

  • splošna v gospodinjstvu
  • izdelana iz 100% organskega bombaža
  • velikost: 25,5 x 30,5 cm
€ 4,29

Dostava do 6. oktober

pandoo Mrežaste vrečke za sadje in zelenjavo

pandoo Mrežaste vrečke za sadje in zelenjavo, 6-​delni komplet + vrečka za kruh

  • material: bombaž
  • praktična velikost
  • alternativa brez plastike
€ 18,89

Dostava do 6. oktober

Dantesmile 3-delni set vrečk iz bio-bombaža

Dantesmile 3-​delni set vrečk iz bio-​bombaža

  • iz čistega organskega bombaža
  • s praktično vrvico
  • za hrano in še več
€ 10,49

Dostava do 6. oktober

FAIR ZONE Vrečka za živila z gumo

FAIR ZONE Vrečka za živila z gumo, Small (12x10cm)

  • ponovno zapiranje
  • material: bombaž
  • premaz iz naravnega kavčuka
€ 8,39

Dostava do 6. oktober

Bee's Wrap Krpe iz čebeljega voska

Bee's Wrap Krpe iz čebeljega voska, Large (33x35cm)

  • iz čebeljega voska in bio-bombaža
  • za večkratno uporabo
  • enostavne za oblikovanje
€ 10,49

Dostava do 15. oktober

ecoLiving Veganske povoščene krpe

ecoLiving Veganske povoščene krpe, 3 kos.

  • za večkratno uporabo
  • z rastlinskim voskom
  • 3 različne velikosti
€ 19,79 (€ 6,60 / kos.)

Dostava do 6. oktober

FAIR ZONE Set 3 košar - Palmyrah

FAIR ZONE Set 3 košar -​ Palmyrah, 3 kos.

  • ročno izdelano
  • purističen dizajn
  • material: palmovi listi
€ 42,49 (€ 14,16 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Krpica iz čebeljega voska za večkratno uporabo

Dantesmile Krpica iz čebeljega voska za večkratno uporabo

  • 100% ekološka in trajnostna
  • ročno izdelano
  • velikost: približno 25 x 25 cm
€ 7,49

Dostava do 19. oktober

3-delni set mrežnih torb iz organskega bombaža

Dantesmile 3-​delni set mrežnih torb iz organskega bombaža

  • idealno za sadje in zelenjavo
  • vsestranske
  • velikost: 25,5 x 30,5 cm
€ 10,49

Dostava do 19. oktober

Dantesmile Krpa iz organskega bombaža

Dantesmile Krpa iz organskega bombaža

  • izdelana iz 100% organskega bombaža
  • za večkratno uporabo
  • velikost: 75 x 75 cm
€ 7,49

Dostava do 19. oktober

Bee's Wrap Krpa čebeljega voska za kruh Extra Large

Bee's Wrap Krpa čebeljega voska za kruh Extra Large

  • velikost: 43x58cm
  • enostavna za oblikovanje
  • svežina za dlje časa
€ 21,99

Dostava do 15. oktober

Dantesmile Vrečka iz bio bombaža

Dantesmile Vrečka iz bio bombaža

  • lahko se pere
  • izdelana iz 100% organskega bombaža
  • praktično zapiranje z vrvico
€ 4,09

Dostava do 5. november

Bee´s Wrap "Ocean Print"

Bee's Wrap Bee´s Wrap "Ocean Print"

  • izdelano iz organskega bombaža
  • okolju prijazno in Fairtrade
€ 27,49

Dostava do 6. oktober

Vejibag Long

vejibag Vejibag Long

  • zdrava alternativa plastičnim vrečkam
  • izdelana iz nebarvanega bio bombaža
  • velikost: 28x43 cm
€ 27,49

Dostava do 30. oktober

Vejibag Standard

vejibag Vejibag Standard

  • izdelano iz nebarvanega bio bombaža
  • dolgo ohranja zelenjavo svežo
  • velikost: 28x30 cm
€ 24,99

Dostava do 6. oktober

Bee's Wrap Krpe iz čebeljega voska 3-delni set

Bee's Wrap Krpe iz čebeljega voska 3-​delni set, Medium (25x27,5cm) (3 kos.)

  • enostavna za oblikovanje
  • ohranja svežino živil
  • za večkratno uporabo
€ 25,49 (€ 8,50 / kos.)

Dostava do 15. oktober