Naravni izdelki za lastnike hišnih ljubljenčkov

Blagi šamponi, detergenti in čistila za živali

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamka Lastnosti Material Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Domače živali: 1 - 30 od 34 izdelkov

ATTITUDE Odpravljavec vonjav Furry Friends

ATTITUDE Odpravljavec vonjav Furry Friends, 227 g

  • nežna aroma sivke
  • idealno za prostore do 37m2
  • deluje do 6 tednov
€ 7,69 (€ 33,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Biorazgradljive vrečke za pasje iztrebke brez ročajev

The Sustainable People Biorazgradljive vrečke za pasje iztrebke brez ročajev, 8 zvitkov po 15 vrečk (120 vreč.)

  • izdelano iz bioplastike
  • močne in odporne na trganje
  • brez plastifikatorja
€ 8,99 (€ 19,98 / kg Odcejena masa)

Dostava do 6. oktober

Biorazgradljive vrečke za pasje iztrebke z ročaji

The Sustainable People Biorazgradljive vrečke za pasje iztrebke z ročaji, 1 zvitek po 160 vrečk

  • izdelano iz bioplastike
  • praktična dozirna škatla
  • brez polietilena
€ 10,49 (€ 19,07 / kg Odcejena masa)

Dostava do 6. oktober

organic family živalim prijazno čistilo za tla Amigo

purenn organic family živalim prijazno čistilo za tla Amigo, 1 l

  • primerno za vsa tla
  • varno za hišne ljubljenčke
  • brez vonja
€ 7,19 (€ 7,19 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Furry Friends pomirjujoči šampon oves

ATTITUDE Furry Friends pomirjujoči šampon oves, 473 ml

  • brez vonja in hipoalergen
  • ima zaščitni učinek
  • vlaži
€ 15,69 (€ 33,17 / l)

Dostava do 6. oktober

The Sustainable People Vrečka za priboljške

The Sustainable People Vrečka za priboljške

  • pralno v pralnem stroju
  • s karabinom
  • odbija vodo in umazanijo
€ 38,49

Dostava do 6. oktober

The Sustainable People Recycling - vrečke za pasje iztrebke

The Sustainable People Recycling -​ vrečke za pasje iztrebke, 8 zvitkov (120 vreč.)

  • izdelano iz vsaj 80 % recikliranega materiala
  • varčevanje z viri
  • odporno na trganje
€ 5,29 (€ 17,63 / kg Odcejena masa)

Dostava do 6. oktober

Feele Negovalni balzam

Feele Negovalni balzam, 25 ml

  • za pse, mačke in konje
  • celovita oskrba
  • z olivnim oljem in čebeljim voskom
€ 13,59 (€ 543,60 / l)

Dostava do 6. oktober

FAIR ZONE Milo za pse s kokosovim oljem

FAIR ZONE Milo za pse s kokosovim oljem, 160 g

  • s kokosovim oljem in črno kumino
  • veganska formulacija
  • brez vonja
€ 9,39 (€ 58,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Furry Friends čistilni robčki

ATTITUDE Furry Friends čistilni robčki

  • brez vonja in nežni
  • nevtralizirajo vonjave
  • priročno za na pot
€ 10,39

Dostava do 6. oktober

VERDESATIVA prodog šampon za pse z dolgo dlako

VERDESATIVA prodog šampon za pse z dolgo dlako, 200 ml

  • primerno tudi za občutljivo kožo
  • proti vozlanju
  • z eteričnimi olji
€ 13,19 (€ 65,95 / l)

Dostava do 6. oktober

VERDESATIVA prodog koncentrirano milo

VERDESATIVA prodog koncentrirano milo, 100 ml

  • odstranjuje tudi močno umazanijo
  • primerno za občutljiva območja
  • z dragocenimi olji
€ 10,49 (€ 104,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Eco Green Living Kompostabilne vrečke za pasje iztrebke

Eco Green Living Kompostabilne vrečke za pasje iztrebke, 60 kos.

  • izdelane iz materialov rastlinskega izvora
  • izjemno odporne proti trganju in puščanju
  • 100 % brez plastike in BPA
€ 5,59 (€ 0,09 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Feele Koloidno srebro

Feele Koloidno srebro, 30 ml

  • za pse, mačke, konje in mlade živali
  • prispeva k regeneraciji kože
  • gorska izvirska voda, obogatena s finim srebrom
€ 14,69 (€ 489,67 / l)

Dostava do 6. oktober

Furry Friends 2-in-1 Shampoo & Conditioner Lavendel

ATTITUDE Furry Friends 2-​in-​1 Shampoo & Conditioner Lavendel, 473 ml

  • za pse in mačke
  • naravna in hranilna formula
  • s svežim vonjem sivke
€ 15,69 (€ 33,17 / l)

Dostava do 6. oktober

Feele Zaščita pred komarji "Sommertraum"

Feele Zaščita pred komarji "Sommertraum", 30 ml

  • za normalno kožo
  • brez sintetičnih dodatkov
  • za telo in tekstil
€ 13,59 (€ 453,00 / l)

Dostava do 6. oktober

Feele Svižčevo olje

Feele Svižčevo olje, 30 ml

  • za pse, mačke, konje in mlade živali
  • brez alergenov
  • podpira krvni obtok
€ 23,99 (€ 799,67 / l)

Dostava do 6. oktober

Feele Šampon "Alpska svežina"

Feele Šampon "Alpska svežina", 200 ml

  • za vse dolžine dlake
  • daje svež sijaj
  • 100% naravne sestavine
€ 15,69 (€ 78,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Feele Negovalno razpršilo za sijaj

Feele Negovalno razpršilo za sijaj, 100 ml

  • za pse, mačke, konje in mlade živali
  • za neukrotiljivo dlako
  • z dragocenimi olji
€ 24,49 (€ 244,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Feele Arnikina nega "Top Fit"

Feele Arnikina nega "Top Fit", 500 ml

  • za pse in konje
  • naravni izvleček arnike
  • hladi in poživlja
€ 52,49 (€ 104,98 / l)

Dostava do 6. oktober

BANBU Krtača za živali

BANBU Krtača za živali

  • za pse in mačke
  • za vsako pasmo in vrsto dlake
  • praktična oblika z zanko
€ 10,45 € 11,00

Dostava do 6. oktober

The Sustainable People Doggysnapper

The Sustainable People Doggysnapper

  • idealno za pobiranje pasjih iztrebkov
  • kompakten format
  • čisto in varno
€ 9,95 € 10,48

Dostava do 6. oktober

VERDESATIVA prodog čistilni šampon za pse z glino

VERDESATIVA prodog čistilni šampon za pse z glino, 1 l

  • za dermatitis in mastno kožo
  • antiseptični učinek
  • pomirjujoč učinek
€ 37,14 € 39,10 (€ 37,14 / l)

Dostava do 6. oktober

prodog antibakterijski šampon za pse z neemom

VERDESATIVA prodog antibakterijski šampon za pse z neemom, 1 l

  • nežen do kože
  • deluje proti srbenju
  • odganja žuželke
€ 37,14 € 39,10 (€ 37,14 / l)

Dostava do 6. oktober

prodog normalizacijski šampon za pse s čajevcem

VERDESATIVA prodog normalizacijski šampon za pse s čajevcem, 1 l

  • popolno za mastno kožo
  • deluje proti neprijetnim vonjavam
  • z eteričnimi olji
€ 37,14 € 39,10 (€ 37,14 / l)

Dostava do 6. oktober

essabó Trdni šampon za hišne ljubljenčke

essabó Trdni šampon za hišne ljubljenčke, 100 g

  • 100% naravno
  • posebna pH vrednost za živalsko kožo
  • brez plastike in trajnostno (Zero Waste)
€ 8,59 (€ 85,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

prodog šampon za pse s srednje dolgo dlako

VERDESATIVA prodog šampon za pse s srednje dolgo dlako, 200 ml

  • izboljša česljivost
  • nežno čiščenje
  • zagotavlja pomembna hranila
€ 12,50 € 13,16 (€ 62,50 / l)

Dostava do 6. oktober

Feele Negovalni set

Feele Negovalni set

  • za mačke, pse, konje in mlade živali
  • 1x "Moja mala lekarna", 25g
  • 1x Negovalni balzam, 25 ml
€ 31,49

Dostava do 6. oktober

Feele Nega za oči

Feele Nega za oči, 50 ml

  • za pse, mačke, konje in mlade živali
  • 100% naravne sestavine
  • blago in učinkovito
€ 28,49 (€ 569,80 / l)

Dostava do 6. oktober

VERDESATIVA prodog pomirjujoče negovalno maslo

VERDESATIVA prodog pomirjujoče negovalno maslo, 25 ml

  • za pse
  • neguje občutljiva področja kože
  • 100% naravne sestavine
€ 13,19 (€ 527,60 / l)

Dostava do 6. oktober