Veganska ekološka čistila in pralna ter pomivalna sredstva

Brez živalskih proizvodov in narejeno brez testiranja na živalih

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Vrsta perila Znamka Lastnosti Material Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Veganski izdelki: 1 - 30 od 865 izdelkov

Sonett Tekoči detergent - sivka

Sonett Tekoči detergent -​ sivka, 5 l

  • za barvno in belo perilo
  • nežen vonj eteričnega bio olja sivke
  • 30 ºC - 95 ºC
€ 19,89 € 22,11 (€ 3,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Detergent za pomivanje posode limona

Sonett Detergent za pomivanje posode limona, 300 ml

  • neobčutljiv na trdoto vode
  • svež vonj limonske trave
  • čisti rastlinski tenzidi
€ 1,93 € 2,15 (€ 6,43 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Trdo jedrno milo

Sonett Trdo jedrno milo, 100 g

  • bazično
  • brez vonja
  • Ddlga življenjska doba
€ 1,46 € 1,63 (€ 14,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonett Tekoči detergent Sensitiv

Sonett Tekoči detergent Sensitiv, 2 l

  • za barvno in belo perilo
  • brez encimov in genskega inženiringa
  • 30 ºC - 95 ºC
€ 8,97 € 9,97 (€ 4,49 / l)

Dostava do 6. oktober

Tekoči detergent za barvna oblačila - meta in limona

Sonett Tekoči detergent za barvna oblačila -​ meta in limona, 1,50 l

  • z bio milom iz rastlinskega olja
  • tudi za športna oblačila
  • 20 ºC - 60 ºC
€ 7,11 € 7,91 (€ 4,74 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Čistilo za kopalnico

Sonett Čistilo za kopalnico, 1 l

  • odstrani vodne madežev in ostanke mila
  • 100% biorazgradljivo
  • nevtralnega vonja in vegansko
€ 4,70 € 5,23 (€ 4,70 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Detergent za pomivanje posode Sensitiv

Sonett Detergent za pomivanje posode Sensitiv, 300 ml

  • brez petrokemičnih sestavin
  • brez dišav, barvil in konzervansov
  • zelo dobra združljivost s kožo
€ 1,93 € 2,15 (€ 6,43 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Razkužilo za površine

Sonett Razkužilo za površine, 1 l

  • za kuhinje in kopalnice
  • raztopina, pripravljena za uporabo
  • suši se brez ostankov
€ 9,43 € 10,48 (€ 9,43 / l)

Dostava do 6. oktober

pandoo Toaletni papir iz bambusa

pandoo Toaletni papir iz bambusa

  • 8 zvitkov po 200 listov
  • 3-slojni papir
  • 100 % brez plastike
€ 5,63 € 6,26

Dostava do 6. oktober

Sonett Regenerativna sol

Sonett Regenerativna sol, 2 kg

  • čista kristalizirana evaporirana sol
  • za regeneracijo ionskega izmenjevalca
€ 2,67 € 2,97 (€ 1,34 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonett Belilni kompleks

Sonett Belilni kompleks, 900 g

  • odstranjuje zahtevne madeže
  • preprečuje sivenje
  • tudi proti trdovratnim madežem na posodi
€ 4,70 € 5,23 (€ 5,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

claro ECO Multi Tabs

claro ECO Multi Tabs, 70 kos.

  • s funkcijo soli in sredstva za izpiranje
  • vodotopni film
  • zelo učinkovito
€ 14,62 € 16,25 (€ 0,21 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Sonett Detergent za pomivanje posode - ognjič

Sonett Detergent za pomivanje posode -​ ognjič, 300 ml

  • 100% biorazgradljivo
  • koži prijazna kombinacija površinsko aktivnih snovi
  • z izvlečki ognjiča
€ 2,30 € 2,56 (€ 7,67 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Tablete za pomivalni stroj

Sonett Tablete za pomivalni stroj, 25 kos.

  • primerno za domače pomivalne stroje
  • brez klorovih belil
  • brez dišav
€ 6,56 € 7,29 (€ 0,26 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Ecover Mehčalec - cvetovi jablane in mandlji

Ecover Mehčalec -​ cvetovi jablane in mandlji, 750 ml

  • za posebej mehko perilo
  • sestavine rastlinskega izvora
  • nežen cvetlični vonj
€ 3,69 € 4,10 (€ 4,92 / l)

Dostava do 6. oktober

AlmaWin Čistilo za pomivalni in pralni stroj

AlmaWin Čistilo za pomivalni in pralni stroj, 200 g

  • pakiranje vsebuje 2 vrečki
  • naravni koncentrat
  • zelo dobro biološko razgradljiv
€ 4,05 € 4,51 (€ 20,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonett Pralni prašek, koncentrat

Sonett Pralni prašek, koncentrat, 2,40 kg

  • za barvno in belo perilo
  • z bio milom iz rastlinskega olja
  • 40 ºC - 95 ºC
€ 12,21 € 13,57 (€ 5,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

method Sredstvo za pomivanje

method Sredstvo za pomivanje, Breskev in roza poper (532 ml)

  • v 2 dišavah
  • raztaplja trdovratno umazanijo
  • cruelty free
€ 4,15 € 4,62 (€ 7,80 / l)

Dostava do 6. oktober

Ecover Tekoči detergent ZERO

Ecover Tekoči detergent ZERO, 1 l

  • močan proti madežem
  • nežen do občutljive kože
  • 30°C - 60°C
€ 12,30 € 13,67 (€ 12,30 / l)

Dostava do 6. oktober

Fini detergent za črno in temno perilo - limeta in lotus

Ecover Fini detergent za črno in temno perilo -​ limeta in lotus, 1 l

  • odstranjuje tudi trdovratne madeže
  • ščiti temne barve
  • do 40 °C
€ 5,91 € 6,57 (€ 5,91 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Univerzalno čistilo

Sonett Univerzalno čistilo, 1 l

  • z oljem pomaranče in limonske trave
  • 100% biorazgradljivo
  • prijazno do kože
€ 4,43 € 4,93 (€ 4,43 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Sredstvo za lesk

Sonett Sredstvo za lesk, 0.5 l (500 ml)

  • primerno za vse pomivalne stroje
  • brez vonja
  • biološko razgradljivo
€ 3,78 € 4,20 (€ 7,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Milo za roke - sivka

Sonett Milo za roke -​ sivka, 1 l

  • blago in negovalno
  • 100% biorazgradljivo
  • z visokokakovostnimi bio olji
€ 9,43 € 10,48 (€ 9,43 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Odstranjevalec vodnega kamna

Sonett Odstranjevalec vodnega kamna, 1 l

  • z nevtralnim vonjem
  • 100% biorazgradljivo
  • odstrani odvečni vodni kamen
€ 4,15 € 4,62 (€ 4,15 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Čistilo za WC cedra in citronela

Sonett Čistilo za WC cedra in citronela, 750 ml

  • popolnoma rastlinsko, brez petrokemikalij
  • z eteričnim oljem cedre
  • 100% biorazgradljivo
€ 3,32 € 3,69 (€ 4,43 / l)

Dostava do 6. oktober

Tekoči detergent za otroška oblačila Baby

Frosch Tekoči detergent za otroška oblačila Baby, 1,50 l

  • za otroški tekstil
  • ta belo in barvno perilo
  • temperatura pranja: 20 °C - 95 °C
€ 7,57 € 8,42 (€ 5,05 / l)

Dostava do 6. oktober

Ecover Mehčalec - gardenija in vanilja

Ecover Mehčalec -​ gardenija in vanilja, 750 ml

  • biorazgradljive sestavine
  • ščiti tekstilna vlakna
  • čudovit učinek svežine
€ 3,69 € 4,10 (€ 4,92 / l)

Dostava do 6. oktober

planet pure Dozirne tablete za pomivalni stroj

planet pure Dozirne tablete za pomivalni stroj, 120 kos.

  • individualno odmerjanje
  • svež citrusni vonj
  • hitro se raztopijo
€ 8,04 € 8,94 (€ 0,07 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Frosch Detergent Aloe Vera Sensitiv

Frosch Detergent Aloe Vera Sensitiv, 5 Liter

  • nežno do barv in tkanin
  • hipoalergeno
  • 20 °C - 95 °C
€ 22,68 € 25,20 (€ 4,54 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Sredstvo za izpiranje

Sonett Sredstvo za izpiranje, 1 l

  • nevtralizira pH oblačil
  • osveži barve in gladi vlakna
  • odstrani ostanke detergenta
€ 4,15 € 4,62 (€ 4,15 / l)

Dostava do 6. oktober