Dodatki s 5% popustom

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamka Lastnosti Material Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Dodatki: 1 - 30 od 47 izdelkov

brabantia PerfectFit vrečke za smeti v roli

brabantia PerfectFit vrečke za smeti v roli, 23-​30L (G) -​ 20 kosov

  • s trakom za zapiranje
  • otroško lahko odstranjevanje
  • zelo robustne
€ 5,26 € 5,54

Dostava do 6. oktober

The Sustainable People Recycling vreča za smeti z vrvico

The Sustainable People Recycling vreča za smeti z vrvico, 20 L (15 kos.)

  • varčevanje z viri
  • manjše emisije CO₂
  • odporne na trganje in vodotesne
€ 1,89 (€ 0,13 / kos.)

Dostava do 6. oktober

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Pear blossom

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Pear blossom, 250 ml

  • profil dišave: sadna, cvetlična in sladka
  • dolgotrajna dišavna izkušnja
  • brez sintetičnih dodatkov
€ 6,29 € 7,40 (€ 25,16 / l)

Dostava do 6. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provansalsko milo

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provansalsko milo, mandlji (100 g)

  • za vse tipe kože
  • za roke in telo
  • brez palmovega olja
€ 4,29 (€ 42,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

ecoLiving Naravne gospodinjske rokavice

ecoLiving Naravne gospodinjske rokavice, Small

  • biorazgradljivo
  • iz naravnega kavčuka
  • odporne na trganje
€ 3,60 € 3,79

Dostava do 6. oktober

Frosch Losjon za umivanje rok Zero Sensitive

Frosch Losjon za umivanje rok Zero Sensitive, 500 ml

  • idealno za pogosto umivanje rok
  • embalaža, ki jo je mogoče 100 % reciklirati
  • brez barvil in dišav
€ 2,70 € 3,38 (€ 5,40 / l)

Dostava do 6. oktober

Absodry Razvlažilnik zraka Duo Family Series 3

Absodry Razvlažilnik zraka Duo Family Series 3, siva

  • enostavna uporaba
  • vrečka za ponovno polnjenje je priložena
  • dimenzije: 14,5 x 12 cm
€ 22,49

Dostava do 6. oktober

Ecoegg Sušilno jajce

Ecoegg Sušilno jajce, Fresh Linen (2 kos.)

  • skrajša čas sušenja
  • odišavi perilo
  • za mehka oblačila
€ 16,59 (€ 8,30 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Velike vreče za smeti iz recikliranega materiala

The Sustainable People Velike vreče za smeti iz recikliranega materiala, Modra 60 l (20 kos.)

  • izdelano iz 100% recikliranega materiala
  • odporno na trganje
  • vodoodporno
€ 2,39 (€ 0,12 / kos.)

Dostava do 6. oktober

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime, 250 ml

  • profil vonja: svež, zeliščni in lesni
  • dolgotrajna dišavna izkušnja
  • odpravlja neprijetne vonjave
€ 6,29 € 7,40 (€ 25,16 / l)

Dostava do 6. oktober

Geda Zalivalnik z gumijasto posodo 250 ml

Geda Zalivalnik z gumijasto posodo 250 ml, terakota

  • popolno za lončnice
  • pametni dizajn
  • dolžina cevi: 9,5 cm
€ 12,59

Dostava do 6. oktober

TEA Natura Magnetno držalo za milo

TEA Natura Magnetno držalo za milo

  • iz lesa in kovine
  • za trdna mila do 100g
  • optimalno shranjevanje in sušenje
€ 7,51 € 7,91

Dostava do 6. oktober

Cose della Natura Loofah spužva univerzal

Cose della Natura Loofah spužva univerzal, Medium

  • 100% naravna
  • izredna moč vpijanja
  • dolgoobstojna
€ 10,93 € 11,51

Dostava do 6. oktober

Ščetka za pomivanje posode z zamenljivo glavo

ecoLiving Ščetka za pomivanje posode z zamenljivo glavo, Black

  • naravne rastlinske ščetine
  • brez plastike
  • dolgo obdobje uporabe
€ 6,89

Dostava do 6. oktober

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla, 250 ml

  • profil dišave: Lesno-sladek
  • dolgotrajna dišavna izkušnja
  • z naravnimi eteričnimi olji
€ 6,29 € 7,40 (€ 25,16 / l)

Dostava do 6. oktober

Bambaw Komplet jedilnega pribora iz bambusa

Bambaw Komplet jedilnega pribora iz bambusa, Lagoon

  • nelomljivo
  • vzdržljivo & robustno
  • primerno za kompostiranje
€ 11,91 € 12,54

Dostava do 6. oktober

ecoLiving Kompostirne vrečke za bio odpadke

ecoLiving Kompostirne vrečke za bio odpadke, 25 kos.

  • 100% biorazgradljivo
  • prostornina polnila: 10 L
  • dimenzije: 36 x 20 x 15 cm
€ 9,47 € 9,97 (€ 0,38 / kos.)

Dostava do 6. oktober

pandoo Izolirana flaša za pitje

pandoo Izolirana flaša za pitje, 750 ml

  • 100 % brez plastike
  • neprepustno
  • ohranja temperaturo
€ 23,49 (€ 31,32 / l)

Dostava do 6. oktober

Zalivalnik z gumijasto posodo 250 ml z dolgim vratom

Geda Zalivalnik z gumijasto posodo 250 ml z dolgim vratom, terakota

  • popolno za sobne in mlade rastline
  • fini pršilni curek
  • privlačen dizajn
€ 10,94 € 15,63

Dostava do 6. oktober

pandoo Bambusove palčke za žar

pandoo Bambusove palčke za žar, 30 kos.

  • material: 100% bambus
  • biorazgradljivo
  • vsestransko
€ 2,72 € 2,87 (€ 0,09 / kos.)

Dostava do 6. oktober

ecoLiving Ščetka za čiščenje

ecoLiving Ščetka za čiščenje, Tampico

  • visokokakovostne rastlinske ščetine
  • trajnostno
  • brez plastike
€ 8,19 € 8,63

Dostava do 6. oktober

PerfectFit vrečke za smeti za Bo Touch Bin v roli

brabantia PerfectFit vrečke za smeti za Bo Touch Bin v roli, 12L (X) -​ 20 kosov

  • enostavna uporaba
  • s trakom za zapiranje in nošenje
  • trpežen material
€ 3,30 € 3,48

Dostava do 6. oktober

Seiferei Parfum za prostor

Seiferei Parfum za prostor, Iglasti gozd (50 ml)

  • različne dišave
  • možnost izbire intenzivnosti
  • super kot darilo
€ 16,69 (€ 333,80 / l)

Dostava do 6. oktober

Absodry Razvlažilnik zraka Duo Family Series 6

Absodry Razvlažilnik zraka Duo Family Series 6, modra

  • minimalistična oblika
  • za prostore do 50 m³
  • dimenzije: 14,8 x 21,5 cm
€ 30,49

Dostava do 6. oktober

ecoLiving Lesena ščetka za skodelice

ecoLiving Lesena ščetka za skodelice

  • rastlinske ščetine
  • vzdržljivo in robustno
  • brez mikroplastike
€ 4,57 € 4,82

Dostava do 6. oktober

PerfectFit vrečke za smeti za Bo Touch Bin - praktično pakiranje

brabantia PerfectFit vrečke za smeti za Bo Touch Bin -​ praktično pakiranje, 20-​25L (J) -​ 40 kosov

  • prilagojeno Brabantia košem za smeti
  • z integriranim trakom
  • zelo močne
€ 8,19 € 8,63

Dostava do 6. oktober

The Handmade Soap Co Mini svečka

The Handmade Soap Co Mini svečka, Lemongras & Cedarwood (70 g)

  • 100% sojin vosek
  • z eteričnimi olji
  • za več udobja
€ 10,49 (€ 149,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

brabantia BO koš za smeti s pedalom, 7 l

brabantia BO koš za smeti s pedalom, 7 l, Lilac Pink

  • dimenzije: 24,2 × 24,5 × 50 cm
  • enostavno premikanje
  • pokrov z mehkim zapiranjem
€ 82,99

Brezplačna dostava do 26. oktober

FORREST & LOVE Copper Patch

FORREST & LOVE Copper Patch

  • za vaš pametni telefon
  • preprečuje mikrobe
  • ne moti signala
€ 11,91 € 12,54

Dostava do 6. oktober

brabantia Držalo za WC papir Classic

brabantia Držalo za WC papir Classic, mat jeklo

  • iz kakovostne jeklenove pločevine
  • odporno proti koroziji
  • za montažo na steno
€ 11,91 € 12,54

Dostava do 6. oktober