Detergenti s 5% popustom

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamka Lastnosti Material Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Detergenti: 1 - 30 od 34 izdelkov

claro ECO Multi Tabs

claro ECO Multi Tabs, 70 kos.

  • s funkcijo soli in sredstva za izpiranje
  • vodotopni film
  • zelo učinkovito
€ 16,29 (€ 0,23 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Losjon za pomivanje posode Zero Sensitive

Frosch Losjon za pomivanje posode Zero Sensitive, 500 ml

  • visoka moč čiščenja
  • pH nevtralen za kožo
  • idealno za občutljivo kožo
€ 2,29 € 2,87 (€ 4,58 / l)

Dostava do 2. oktober

Losjon za ročno pomivanje posode - aloe vera

Frosch Losjon za ročno pomivanje posode -​ aloe vera, Vrečka za ponovno polnjenje 800 ml

  • koži prijazno čiščenje
  • z rastlinskimi površinsko aktivnimi snovmi
  • 5,5 pH nevtralno za kožo
€ 3,69 (€ 4,61 / l)

Dostava do 2. oktober

OWOSCHFETZN Gobasta krpa "Kokoš Berta - Happy Day"

OWOSCHFETZN Gobasta krpa "Kokoš Berta -​ Happy Day", Modra

  • pralno
  • za večkratno uporabo
  • veselo oblikovanje
€ 5,85 € 6,16

Dostava do 2. oktober

PUREWAVE Čarobna gobica

PUREWAVE Čarobna gobica

  • posebej vpojno in robustno
  • 100% biorazgradljivo
  • pralno pri 60 °C
€ 3,57 € 4,20

Dostava do 2. oktober

ecoPhil Sredstvo za ročno pomivanje posode

ecoPhil Sredstvo za ročno pomivanje posode, 500 ml

  • očisti vse vrste posode
  • odstrani zagorele in posušene ostanke
  • zelo učinkovito
€ 4,44 € 7,40 (€ 8,88 / l)

Dostava do 2. oktober

Cose della Natura Loofah spužva univerzal

Cose della Natura Loofah spužva univerzal, Medium

  • 100% naravna
  • izredna moč vpijanja
  • dolgoobstojna
€ 10,93 € 11,51

Dostava do 2. oktober

Ščetka za pomivanje posode z zamenljivo glavo

ecoLiving Ščetka za pomivanje posode z zamenljivo glavo, Black

  • naravne rastlinske ščetine
  • brez plastike
  • dolgo obdobje uporabe
€ 6,89

Dostava do 2. oktober

TEA Natura Prašek za pomivalni stroj

TEA Natura Prašek za pomivalni stroj, 1 kg

  • primerno za vse pomivalne stroje
  • biorazgradljivo
  • površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora
€ 7,80 € 8,22 (€ 7,80 / kg)

Dostava do 2. oktober

Tekočina za pomivanje posode - rdeča pomaranča

ZIELKO Tekočina za pomivanje posode -​ rdeča pomaranča, 500 ml

  • za posodo, lonce in površine
  • tudi za občutljive tipe kože
  • z vonjem rdeče pomaranče
€ 2,78 € 3,48 (€ 5,56 / l)

Dostava do 2. oktober

biobel Detergent za ročno pomivanje posode

biobel Detergent za ročno pomivanje posode, 5 l

  • raztaplja maščobo in umazanijo
  • nežno do kože
  • s svežim vonjem limone
€ 25,92 € 32,41 (€ 5,18 / l)

Dostava do 2. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Detergent za pomivanje posode - Limona

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Detergent za pomivanje posode -​ Limona, 500 ml

  • citrusne note
  • tudi za občutljivo kožo
  • dobro razmaščevanje
€ 4,77 € 5,03 (€ 9,54 / l)

Dostava do 2. oktober

herbow Detergent za pomivanje Fresh Nature

herbow Detergent za pomivanje Fresh Nature, 500 ml

  • učinkovito odstranjuje umazanijo
  • s praktičnim dozirnikom
  • brez vonja
€ 3,02 € 3,18 (€ 6,04 / l)

Dostava do 2. oktober

Seep Lufa gobica za čiščenje

Seep Lufa gobica za čiščenje, 4 kos.

  • brez plastike in kompostabilno
  • pralno v pralnem stroju pri 30–40 °C
  • primerno za ponve s premazom proti prijemanju
€ 11,39 (€ 2,85 / kos.)

Dostava do 2. oktober

brabantia Zložljiv odcejalnik za posodo, velik

brabantia Zložljiv odcejalnik za posodo, velik, Dark Grey

  • dve odstranljivi košarici za jedilni pribor
  • štirje kavlji za vinske kozarce
  • vključno s pladnjem za kapljanje z odtokom
€ 52,94 € 75,64

Dostava do 2. oktober

Ekološko sredstvo za pomivanje posode, limeta in meta

ORGANIC PEOPLE Ekološko sredstvo za pomivanje posode, limeta in meta, 500 ml

  • raztaplja maščobo in umazanijo
  • učinkovito tudi s hladno vodo
  • odpravlja neprijetne vonjave
€ 4,48 € 4,72 (€ 8,96 / l)

Dostava do 2. oktober

Seep Gobaste krpe

Seep Gobaste krpe, 4 kos.

  • pralno in kompostabilno
  • pralno v pralnem stroju pri 30–40 °C
  • izdelano iz celuloze in recikliranega bombaža
€ 11,49 (€ 2,87 / kos.)

Dostava do 2. oktober

organic family detergent za posodo, Summer Song

purenn organic family detergent za posodo, Summer Song, 500 ml

  • z izvlečkom kamilice in ognjiča
  • odstranjuje maščobo in ostanke hrane
  • rezultati brez lis
€ 4,38 € 4,62 (€ 8,76 / l)

Dostava do 2. oktober

bluu spongeblub – gobice proti praskam

bluu spongeblub – gobice proti praskam, 2 kos.

  • za številne površine
  • posebej vpojne
  • okolju prijazne in veganske
€ 6,92 € 7,29 (€ 3,46 / kos.)

Dostava do 2. oktober

fred cleantstone - refill za čistilni kamen

bluu fred cleantstone -​ refill za čistilni kamen, 250 g

  • za nerjavno jeklo in steklokeramične kuhalne plošče
  • povsem naravne sestavine
  • priročno in izdatno
€ 20,03 € 21,09 (€ 80,12 / kg)

Dostava do 2. oktober

Gobasta krpa "Kokoš Berta - Make a wisch"

OWOSCHFETZN Gobasta krpa "Kokoš Berta -​ Make a wisch", Turkizna

  • s 3 pisanimi piščanci
  • naravni materiali
  • vzdržljivo
€ 5,85 € 6,16

Dostava do 2. oktober

ecoLiving Lesena ščetka za skodelice

ecoLiving Lesena ščetka za skodelice

  • rastlinske ščetine
  • vzdržljivo in robustno
  • brez mikroplastike
€ 4,57 € 4,82

Dostava do 2. oktober

Bio sredstvo za ročno pomivanje posode Sivka & rožmarin

ALPEKO Bio sredstvo za ročno pomivanje posode Sivka & rožmarin, 500 ml

  • hipoalergeno
  • naravna formula
  • svež zeliščni vonj
€ 5,36 € 5,65 (€ 10,72 / l)

Dostava do 2. oktober

Cleaning Block Čistilni blok za grilne plošče

Cleaning Block Čistilni blok za grilne plošče

  • odstrani umazanijo in trdovratno maščobo
  • brez vonja
  • bakteriostatično
€ 3,11 € 3,28

Dostava do 2. oktober

OWOSCHFETZN Gobasta krpa "Križni šiv"

OWOSCHFETZN Gobasta krpa "Križni šiv", Srca

  • brez plastike in naravno
  • praktično in funkcionalno
  • za večkratno uporabo
€ 5,85 € 6,16

Dostava do 2. oktober

Cleaning Block Čistilni blok Pool

Cleaning Block Čistilni blok Pool

  • ekološko in brez vonja
  • odstranjuje vodni kamen, umazanijo in alge
  • enostavno in učinkovito čiščenje
€ 3,11 € 3,28

Dostava do 2. oktober

Tekočina za ročno pomivanje posode Timijan & pomaranča

ALPEKO Tekočina za ročno pomivanje posode Timijan & pomaranča, 500 ml

  • rastlinske površinsko aktivne snovi
  • naravna formulacija
  • poživljajoč zeliščni vonj
€ 5,36 € 5,65 (€ 10,72 / l)

Dostava do 2. oktober

BiOHY Tablete za pomivalni stroj All-in-One

BiOHY Tablete za pomivalni stroj All-​in-​One, 40 kos.

  • za posodo, pribor, kozarce in porcelan
  • odstranjuje trdovratne ostanke in maščobo
  • za dolgotrajen sijaj
€ 22,96 € 24,17 (€ 0,57 / kos.)

Dostava do 2. oktober

YOPE Natural Washing-Up Liquid Cucumber

YOPE Natural Washing-​Up Liquid Cucumber, 750 ml

  • za občutljivo kožo
  • z izvlečkom aloe vere
  • svež vonj po kumarah
€ 7,03 € 7,40 (€ 9,37 / l)

Dostava do 2. oktober

biobel Trdi detergent za pomivanje posode

biobel Trdi detergent za pomivanje posode, 150 g

  • za vse vrste posode
  • odstranjuje umazanijo in maščobo
  • 100% biorazgradljivo
€ 5,85 € 6,16 (€ 39,00 / kg)

Dostava do 2. oktober