Čistila s 5% popustom

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamka Lastnosti Material Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Čistilna sredstva: 1 - 30 od 440 izdelkov

Sonett Čistilo za kopalnico

Sonett Čistilo za kopalnico, 1 l

  • odstrani vodne madežev in ostanke mila
  • 100% biorazgradljivo
  • nevtralnega vonja in vegansko
€ 4,70 € 5,23 (€ 4,70 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Razkužilo za površine

Sonett Razkužilo za površine, 1 l

  • za kuhinje in kopalnice
  • raztopina, pripravljena za uporabo
  • suši se brez ostankov
€ 9,43 € 10,48 (€ 9,43 / l)

Dostava do 6. oktober

method Čistilo za kuhinjo Clementine

method Čistilo za kuhinjo Clementine, 828 ml

  • zelo učinkovito
  • biorazgradljivo
  • rastlinske sestavine
€ 4,70 € 5,23 (€ 5,68 / l)

Dostava do 6. oktober

method Univerzalno čistilo

method Univerzalno čistilo, Pink Grapefruit (828 ml)

  • učinkovito očisti
  • bio-razgradljivo
  • plastenka iz 100% reciklirane plastike
€ 4,70 € 5,23 (€ 5,68 / l)

Dostava do 6. oktober

AlmaWin Čistilo za pomivalni in pralni stroj

AlmaWin Čistilo za pomivalni in pralni stroj, 200 g

  • pakiranje vsebuje 2 vrečki
  • naravni koncentrat
  • zelo dobro biološko razgradljiv
€ 4,05 € 4,51 (€ 20,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonett Univerzalno čistilo

Sonett Univerzalno čistilo, 1 l

  • z oljem pomaranče in limonske trave
  • 100% biorazgradljivo
  • prijazno do kože
€ 4,43 € 4,93 (€ 4,43 / l)

Dostava do 6. oktober

Ecover Odstranjevalec vodnega kamna

Ecover Odstranjevalec vodnega kamna, 500 ml

  • primerno tudi za krom
  • za tdovratne ostanke vodnega kamna
  • z rastlinskimi sestavinami
€ 4,05 € 4,51 (€ 8,10 / l)

Dostava do 6. oktober

method Čistilo za kopalnico Eukalyptus Mint

method Čistilo za kopalnico Eukalyptus Mint, 828 ml

  • močno proti vodnemu kamnu
  • formula na osnovi rastlin
  • biorazgradljivo
€ 4,70 € 5,23 (€ 5,68 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Odstranjevalec vodnega kamna

Sonett Odstranjevalec vodnega kamna, 1 l

  • z nevtralnim vonjem
  • 100% biorazgradljivo
  • odstrani odvečni vodni kamen
€ 4,15 € 4,62 (€ 4,15 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Čistilo za WC cedra in citronela

Sonett Čistilo za WC cedra in citronela, 750 ml

  • popolnoma rastlinsko, brez petrokemikalij
  • z eteričnim oljem cedre
  • 100% biorazgradljivo
€ 3,32 € 3,69 (€ 4,43 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Power čistilo pomaranča

Sonett Power čistilo pomaranča, 0.5 l (500 ml)

  • za kuhinjo, delavnico, okna in tla
  • z bio oljem pomaranče
  • prijazno do kože
€ 3,60 € 4,00 (€ 7,20 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les, 1,04 l

  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
  • veganski izdelek
€ 4,89 € 5,44 (€ 4,70 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Čistilo za steklo

Sonett Čistilo za steklo, 1 l

  • z eteričnimi olji
  • 100% biorazgradljivo
  • za čiščenje steklenih in plastičnih površin
€ 4,70 € 5,23 (€ 4,70 / l)

Dostava do 6. oktober

Ecover Čistilo za kopalnico

Ecover Čistilo za kopalnico, 500 ml

  • reciklirana embalaža
  • tudi za kromirane površine
  • s svežim vonjem
€ 4,05 € 4,51 (€ 8,10 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Čistilo za kopalnico

ATTITUDE Čistilo za kopalnico, 800 ml

  • vsestransko
  • brez klora
  • biorazgradljivo
€ 4,89 € 5,44 (€ 6,11 / l)

Dostava do 6. oktober

Ecover WC-čistilo Power

Ecover WC-​čistilo Power, 750 ml

  • s svežim vonjem limone in pomaranče
  • sestavine na osnovi rastlin in mineralov
  • izredno močan
€ 3,96 € 4,41 (€ 5,28 / l)

Dostava do 6. oktober

Čistilo za toaletno školjko - svežina Atlantika

Ecover Čistilo za toaletno školjko -​ svežina Atlantika, 750 ml

  • za naravno močjo citronske kisline
  • osvežujoč vonj na rasltinski osnovi
  • popolnoma biološko razgradljivo
€ 3,04 € 3,38 (€ 4,05 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Razmaščevalec v prahu

Sonett Razmaščevalec v prahu, 450 g

  • čistilno sredstvo v prahu
  • primerno za steklokeramične plošče
  • odstrani zažgane ostanke
€ 3,32 € 3,69 (€ 7,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonett Mleko za drgnjenje

Sonett Mleko za drgnjenje, 0.5 l (500 ml)

  • z blagim antimikrobnim učinkom
  • z vonjem sivke in limonske trave
  • proti trdovratni umazaniji
€ 3,32 € 3,69 (€ 6,64 / l)

Dostava do 6. oktober

Kuhinjski čistilec za pečico in štedilnik

Ecover Kuhinjski čistilec za pečico in štedilnik, 500 ml

  • z bio tenzidi
  • odpravlja trdovratno umazanijo in maščobo
  • sestavine na osnovi rastlin
€ 4,05 € 4,51 (€ 8,10 / l)

Dostava do 6. oktober

biolù Citronska kislina v prahu

biolù Citronska kislina v prahu, 1 kg

  • vsestransko
  • brez fosfatov in barvil
  • popolnoma biorazgradljivo
€ 9,43 € 10,48 (€ 9,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

AlmaWin Čistilo s pomarančnim oljem

AlmaWin Čistilo s pomarančnim oljem, 500 ml

  • dermatološko testirano
  • bio sestavine
  • sadni, svež vonj
€ 13,23 € 14,70 (€ 26,46 / l)

Dostava do 6. oktober

Univerzalno čistilo za površine - citrus zest

ATTITUDE Univerzalno čistilo za površine -​ citrus zest, 800 ml

  • hipoalergeno
  • biološko razgradljivo
  • z eteričnimi olji
€ 4,89 € 5,44 (€ 6,11 / l)

Dostava do 6. oktober

biolù Čistilo za tla z evkaliptusom

biolù Čistilo za tla z evkaliptusom, 1 l

  • visoka moč čiščenja
  • z evkaliptusovim oljem
  • brez fosfatov in barvil
€ 3,78 € 4,20 (€ 3,78 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine, 800 ml

  • hipoalergeno
  • proizvedeno na okolju prijazen način
  • brez testiranja na živalih in 100% vegansko
€ 4,89 € 5,44 (€ 6,11 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Razkužilo za roke

Sonett Razkužilo za roke, 1 l

  • raztopina, pripravljena za uporabo
  • učinkovita uporaba
  • pH vrednost: 8–8,5
€ 13,23 € 14,70 (€ 13,23 / l)

Dostava do 6. oktober

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine, 800 ml

  • CO2 nevtralno
  • biološko razgradljivo
  • enostavna uporaba
€ 4,89 € 5,44 (€ 6,11 / l)

Dostava do 6. oktober

Sonett Čistilo za WC meta in mirta

Sonett Čistilo za WC meta in mirta, 750 ml

  • vegansko in 100% biorazgradljivo
  • z eteričnimi olji
  • odstrani nečistoče
€ 3,32 € 3,69 (€ 4,43 / l)

Dostava do 6. oktober

greenatural Citronska kislina

greenatural Citronska kislina, 500 g

  • vsestransko uporabna
  • naravni mehčalec
  • izredno učinkovit proti vodnemu kamnu
€ 6,38 € 7,09 (€ 12,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

brabantia Krpa iz mikrovlaken (2-delni set)

brabantia Krpa iz mikrovlaken (2-​delni set), Jade Green

  • velikost: 30 x 30 x 0,5 cm
  • izredno vpojna
  • čiščenje samo z vodo
€ 2,76 € 3,07

Dostava do 6. oktober