Detergenti za perilo s 5% popustom

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Vrsta perila Znamka Lastnosti Material Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek Temperatura pranja
Filter

Detergenti za pranje perila: 1 - 30 od 43 izdelkov

Klar Merilna skodelica 150 ml

Klar Merilna skodelica 150 ml

  • za natančno doziranje
  • fino skaliranje na skodelici
  • izdelana iz čiste PP - reciklirano
€ 0,76 € 0,81

Dostava do 6. oktober

Frosch Detergent Zero Sensitive

Frosch Detergent Zero Sensitive, 1.500 ml

  • za pisano in belo perilo
  • brez barvil
  • 30 °C - 95 °C
€ 6,73 € 8,42 (€ 4,49 / l)

Dostava do 6. oktober

Frosch Mehčalec Zero Sensitive

Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

  • brez barvil in parfumov
  • s hranilno ureo
  • s finim vonjem
€ 2,70 € 3,38 (€ 3,60 / l)

Dostava do 6. oktober

CLEEN Pralni prašek na osnovi kokosa

CLEEN Pralni prašek na osnovi kokosa, 502 g

  • za belo in barvno perilo
  • deluje tudi pri nizkih temperaturah
  • brez vonja
€ 5,46 € 5,75 (€ 10,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ecoegg Sušilno jajce

Ecoegg Sušilno jajce, Fresh Linen (2 kos.)

  • skrajša čas sušenja
  • odišavi perilo
  • za mehka oblačila
€ 16,59 (€ 8,30 / kos.)

Dostava do 6. oktober

planet pure Univerzalni detergent 0% ZERO

planet pure Univerzalni detergent 0% ZERO, 30 pranj (1,50 l)

  • za belo in barvno perilo
  • idealno za občutljivo kožo
  • za vse temperature pranja
€ 9,19 (€ 6,13 / l)

Dostava do 6. oktober

claro EKO detergent za barvna oblačila

claro EKO detergent za barvna oblačila, 2,20 kg

  • za fino in barvno perilo
  • 30°C - 95°C
  • do 35 pranj
€ 21,49 (€ 9,77 / kg)

Dostava do 6. oktober

Small Planet AMZ Detergent v lističih - brez dišav

Small Planet AMZ Detergent v lističih -​ brez dišav, Travel Size 4 kosi

  • za belo in barvno perilo
  • nežna formulacija
  • 20°C - 60°C
€ 2,91 € 3,07 (€ 0,73 / kos.)

Dostava do 6. oktober

ECO prašek za pomivalni stroj - Sneguljčica

claro ECO prašek za pomivalni stroj -​ Sneguljčica, 1 kg

  • belo in svetlo perilo
  • 30° - 95°C
  • do 35 pranj
€ 10,49 (€ 10,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

purenn organic family mehčalec Sunday Morning

purenn organic family mehčalec Sunday Morning, 1 l

  • za mehko perilo
  • zmanjšuje statičnost
  • s sivko in alojo
€ 6,19 (€ 6,19 / l)

Dostava do 6. oktober

Leseno zložljivo stojalo za sušenje perila

Garden Trading Leseno zložljivo stojalo za sušenje perila

  • narejeno iz neobdelanega bukovega lesa
  • 2-stopenjsko nastavljivo
  • višina: 151 cm
€ 78,21 € 82,33

Brezplačna dostava do 6. oktober

biobel Tekoči detergent 0% 2-in-1

biobel Tekoči detergent 0% 2-​in-​1, 5 l

  • za vse tekstilne izdelke
  • tudi za pripomočke za hišne ljubljenčke
  • biološko razgradljivo
€ 24,99 (€ 5,00 / l)

Dostava do 6. oktober

Ecoegg Pralno jajce, 70 pranj

Ecoegg Pralno jajce, 70 pranj, Fresh Linen

  • nadomesti detergent in mehčalec
  • močno topi umazanijo
  • naravno učinkovito
€ 15,49

Dostava do 6. oktober

officina naturae Komplet vzorcev dišav za perilo

officina naturae Komplet vzorcev dišav za perilo, 80 ml

  • 1x Dišava za perilo morski vetrič, 20 ml
  • 1x Dišava za perilo cvetni listi vrtnice, 20 ml
  • 1x Dišava za perilo ovseni cvet, 20 ml
€ 23,94 € 25,20 (€ 299,25 / l)

Dostava do 6. oktober

ALPEKO Tekoči detergent za perilo Olive

ALPEKO Tekoči detergent za perilo Olive, 500 ml

  • hipoalergeno
  • naravna formulacija
  • brez optičnih belil
€ 5,85 € 6,16 (€ 11,70 / l)

Dostava do 6. oktober

officina naturae Pralni prašek

officina naturae Pralni prašek, 1 kg

  • visoka moč pranja
  • površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora
  • z oljem sivke
€ 11,42 € 12,03 (€ 11,42 / kg)

Dostava do 6. oktober

beeta Univerzalni detergent

beeta Univerzalni detergent, 1 l

  • za vsa vlakna, razen volne in svile
  • za vse trdote vode
  • za ročno in strojno pranje
€ 7,80 € 8,22 (€ 7,80 / l)

Dostava do 6. oktober

officina naturae Osvežilec tekstila "Morski vetrič"

officina naturae Osvežilec tekstila "Morski vetrič", 100 ml

  • za tekstil in kot dišava za prostor
  • enostavna uporaba
  • v prazničnem dizajnu
€ 4,81 € 12,03 (€ 48,10 / l)

Dostava do 6. oktober

hello simple Ekološko čistilo za perilo

hello simple Ekološko čistilo za perilo, 700 g

  • primerno za vse trdote vode
  • čisti otroška oblačila
  • nevtralna dišava
€ 16,90 € 17,79 (€ 24,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

hello simple Zero Waste gospodinjsko milo

hello simple Zero Waste gospodinjsko milo, 100 g

  • učinkovito čistilno sredstvo
  • brez dišav in barvil
  • nepakirano
€ 6,92 € 7,29 (€ 69,20 / kg)

Dostava do 6. oktober

greenatural Eco 0% mehčalec

greenatural Eco 0% mehčalec, 1 l

  • brez dišav
  • dermatološko testirano
  • 100% sestavine naravnega izvora
€ 6,79 (€ 6,79 / l)

Dostava do 6. oktober

ALPEKO Tekoči detergent za perilo Marseille

ALPEKO Tekoči detergent za perilo Marseille, 500 ml

  • za vse barve in tekstil
  • hipoalergeno
  • vegansko
€ 5,85 € 6,16 (€ 11,70 / l)

Dostava do 6. oktober

Okay Detergent Prince Perfect

Okay Detergent Prince Perfect, 1 l

  • za vse tkanine in barve
  • deluje tudi pri nizkih temperaturah
  • visoka moč pranja
€ 9,95 € 10,48 (€ 9,95 / l)

Dostava do 6. oktober

LastObject Mrežasta vrečka za pranje perila

LastObject Mrežasta vrečka za pranje perila, 23x19 cm

  • iz čistega bio bombaža
  • lahko se uporablja pri temp. do 60 °C
  • za do 500 pranj
€ 6,92 € 7,29

Dostava do 6. oktober

organic family tekoči detergent Happy Moments

purenn organic family tekoči detergent Happy Moments, 1 l

  • idealno za pranje otroškega in dojenčkovega perila
  • naravne sestavine
  • s kamilico
€ 9,27 € 9,76 (€ 9,27 / l)

Dostava do 6. oktober

organic family tekoči detergent za pranje perila Daily Routine

purenn organic family tekoči detergent za pranje perila Daily Routine, 1 l

  • za barvno in belo perilo
  • za številne vrste tekstila
  • 30° - 95° Celzija
€ 9,79 (€ 9,79 / l)

Dostava do 6. oktober

Multikraft eMC čistilo za tekstil

Multikraft eMC čistilo za tekstil, 1 l

  • uporablja se lahko tudi kot dodatek za pranje
  • za nevtralizacijo vonja
  • učinkovito proti madežem
€ 31,49 (€ 31,49 / l)

Dostava do 6. oktober

ecoPhil Močan detergent

ecoPhil Močan detergent, Sensitiv (1 l)

  • za barvna in črna oblačila
  • čisti globoko v vlakna
  • učinkovito raztopi madeže
€ 6,61 € 9,45 (€ 6,61 / l)

Dostava do 6. oktober

ALPEKO Mehčalec Olive

ALPEKO Mehčalec Olive, 500 ml

  • hipoalergeno
  • zeliščna formulacija
  • za vse tekstilije
€ 5,36 € 5,65 (€ 10,72 / l)

Dostava do 6. oktober

ecoPhil SOS odstranjevalec madežev

ecoPhil SOS odstranjevalec madežev, 10 ml

  • učinkovito čiščenje
  • veganska formulacija
  • nežen do kože in tekstila
€ 9,86 € 10,38 (€ 986,00 / l)

Dostava do 6. oktober