Ekološke čistilne paste

Paste za čiščenje trdovratnih umazanij

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamka Certifikati Področje uporabe Čistilni učinek
Filter

Čistilne paste: 3 izdelki

Uni-Sapon Čistilni kamen

Uni-Sapon Čistilni kamen, 250 g

  • z rastlinskimi surovinami za čiščenje
  • čisti brez prask
  • zelo produktivno
€ 15,69 (€ 62,76 / kg)

Dostava do 5. oktober

Uni-Sapon Pasta za ročno pranje

Uni-Sapon Pasta za ročno pranje, 450 g

  • zelo ekonomičen
  • z deviškim oljem jojobe
  • za gladke in čiste roke
€ 12,49 (€ 27,76 / kg)

Dostava do 5. oktober

Tadé Polirni kamen z milom Aleppo

Tadé Polirni kamen z milom Aleppo, 300 g

  • Za notranjo in zunanjo uporabo
  • Razmasti, polira in ščiti
  • Še posebej ekonomično
€ 9,29 (€ 30,97 / kg)

Trenutno ni na zalogi